- Час проходження: 60 хв.
- Кількість учасників: 2-4 чол.
- П’ятий учасник: +100 грн./чол.
- Складність кімнати: складна
- Діти в супроводі адміністратора: +125 грн.
- Фотограф в квестi: +250 грн.
- Телефони: 0660202030
Квест працює за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 6 (на розі Дерибасівської)
У перші хвилини Ви не розумієте, що відбувається, оскільки всюди суцільна темрява. Але потім вмикається світло, і Ви бачите, що навколо камери з ув’язненими, і Ви самі також є в’язнем. Одягнені Ви відповідно в тільники, але найжахливіше це те, що Ви не одні перебуваєте в камері. Ваш сусід-в’язень – це серійний вбивця, який повинен скоро повернутися з карцеру. Тому до його приходу бажано якомога швидше вибратися з в’язниці. На втечу у Вас є 1 годину. Підключіть свою кмітливість, логіку і розум, і покиньте це моторошне місце.
Правила бронювання
- Для бронювання квесту необхідно залишити заявку на нашому сайті, після чого наш адміністратор зателефонує Вам. У випадку, якщо ми тричі не зможемо додзвонитися до Вас, заявку може бути скасовано.
- Якщо Ви оплатили гру онлайн або сертифікатом, і не маєте можливості бути присутніми на ній, будь-ласка, попередьте нас про це не менш, ніж за 5 годин до початку квесту – в цьому разі ми перенесемо гру на зручний для Вас час. В іншому випадку вартість гри не повертається.
- У таблиці бронювання вказаний рекомендований час. Чекайте на дзвінок представника квест-проекту «Ізоляція».
- У святкові дні — ціна гри, як у вихідні дні.






Извините, можно узнать: 7 человек в одну команду взять можно?
Мы не пускаем больше 6ти человек. Как показывает практика – это очень много, и игра превращается в балаган. Мы очень рекомендуем разделится на 2 команды и взять 2 комнаты. Уже более 2х лет практики доказывают это. Ждем в гости!
Посетили эту комнату, очень интересно! Спасибо за хорошо проведённое время и положительные эмоции ???
Побывал недавно с ребятами в комнате НКВД, сначало было жудковато, а потом адреналин взял свое это очень крутг, всем советую!
Побывали сегодня в комнате, все понравилось!
но наши способности не оправдали наши ожидания, все показалось легко и предсказуемо, но в конце нас ожидал сюрприз! Спешите выбраться из комнаты!)) Вам понравится
Классный квест)) атмосфера что надо)) антураж еще тот) мы довольны)) советуем)
Очень понравился квест! Атмосфера крутая, задачи, логика, мышление-всё работает! Стилистика подобрана очень круто. Если хотите реально думать – то этот квест для вас! Мы в восторге. Советуем) Больше 4-х человек не стоит идти.
В Изоляции очень уютно и атмосферно, квест супер. Все понравилось.
Спасибо большое) Было очень интересно, но хотелось бы в конце чего-то страшного, неожиданного.
Чего ждёшь все игру!
Персонал очень хороший, отзывчивый, приветливый и с юмором!!!
Возможно нас запомнят на долго
Спасибо ещё раз!!!!!
Сегодня были на квесте. Все на высшем уровне! Квест легкий, да есть некоторые затруднения на в целом 25 минут с головы хватит для прохождения ❤️
Это сеть мне очень нравится обожаю изоляцию все квесты обошел всем советую