Квест кімнати в Хмельницькому

Реаліті-квест «Ізоляція» – це живий та цикавій квест, який захопить Вас у світ пригод, назустріч непізнанному і загадковому. Цей проект – знахідка для тих, хто завжди мріяв з головою зануритися в фантастичну стихію квестів, і безцінний клондайк для людей, бажаючих приміряти на себе образ героя з улюбленого пригодницького фільму.

Новий і захоплюючий квест-проект пропонує учаснику інтелектуальний виклик, осилити який, пройшовши всі випробування, зможе лише найвинахідливіший! Вирішуйте головоломки, долайте ментальні перешкоди на шляху до пошуку чергового ключа. Киньте виклик долі і випробуйте її в захоплюючій атмосфері, навіяної культовими трилерами, фільмами жахів і кращими комп’ютерними квест-іграми.

tSEBY-xjTA-300x133 Квест кімнати в Хмельницькому

Унікальний проект в новому форматі, який перенесений з віртуального середовища в реальне, тепер доступний і жителям Хмельницького! Суть квест-кімнати полягає в тому, що учасники знаходячись в повній ізоляції від навколишнього світу, і озброївшись тільки логікою і уважністю, прокладають собі шлях до свободи. Повні перешкод і головоломок кімнати не залишать байдужими справжніх цінителів інтригуючих пригод і запаморочливих загадок.

Що пропонує квест-проект «Ізоляція» жителям Хмельницького?

Сьогодні на Ваш вибір ми пропонуємо кілька захоплюючих квест кімнат, які наповнені атмосферою загадковості і містицизму. У нас Ви зможете потайки відвідати «Лабораторія божевільного професора» розгадати таємниці, які знаходяться в його стінах, наскрізь просочені загадковістю, містикою, і спробувати покинути їх вчасно. Це випробування для відважних, сильних духом і кмітливих «натуралістів», а також унікальна можливість перевірити свої індуктивно-дедуктивні розумові здібності в реальних умовах.

Ще одна, не менш цікава кімната для випробувань, іменована авторами проекту «Камера ув’язненого», отримала свою назву неспроста. Покинуті камери в’язнів, атмосфера безвиході і наближення розправи, загострюють інстинкти і почуття, змушуючи Ваш пульс з кожним разом все частіше битися. Тут доведеться не тільки взаємодіяти з логічними ланцюжками, а й, не піддаючись паніці, оволодіти навичками, про які раніше Ви могли хіба що прочитати в пригодницьких новелах або детективах.

Заходьте «на вогник» – нові пригоди завжди знайдуть місце в своєму таємничому світі для Вас!

В цілому квест-ігри в реальних умовах – це прекрасна можливість, яку надає проект «Ізоляція» жителям Хмельницького, чудово провести час зі знайомими, друзями і родичами, діючи спільно, розважаючись з розумінням, і вирішуючи захоплюючі головоломки. Всі завдання і квести, унікальні, хоча найчастіше в них Ви можете знайти знайомі сюжети, що встигли стати культовими фільмами, квест-іграми, графічними новелами, романами Стівена Кінга і іншими художніми шедеврами літератури.

Запрошуємо всіх бажаючих випробувати непідробні живі емоції, які внесуть яскраві фарби і розмаїття в Ваші будні, а також використати свої розумові здібності в нестандартних умовах, які пропонує квест-проект «Ізоляція».

3 комментариев в квесте “Квест кімнати в Хмельницькому

  1. Inna

    Были в камере. Мы в восторге!!! Действительно нужно быть внимательным и собраным, и у нас получилось)) Обалденный проект!

  2. Євген

    Був у бoжевільні , це дійсно круто !!!! Рекомендую усім !

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *