Квест-кімнати для дітей

Діти люблять пригоди, тому вкрай рідко сидять на одному місці. Ми пропонуємо всім батькам найцікавіший варіант для вивільнення енергії дитини!

Квест-кімнати для дітей – це найцікавіше і корисне дозвілля сучасності. Наш дитячий квеструм був виготовлений за допомогою провідних педагогів, отже, ваша дитина не буде нудьгувати всередині ігрової кімнати. Вводи код

Ми ретельно опрацьовували кожен сценарій квесту, тим самим, вибудовуючи захоплюючий ланцюжок подій, розвиток яких буде залежати від дій юного гравця.

Наші квести

Мумія
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Лабораторія божевільного
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Тюремна камера
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Гараж
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Хогвартс
Кіл-сть гравців: 2-5
Сложность: тяжелая
Тайна престолів
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Аліса в країні чудес
Кіл-сть гравців: 2-5
Сложность: тяжелая
Пірати Карибського моря
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Престиж
Кіл-сть гравців: 2-5
Сложность: тяжелая
Чарівний автобус і Гаррі Поттер
Кіл-сть гравців: 2-5
Складність: середня
Весело, корисно, пізнавально
Розвиток кмітливості та інтелекту
Електронні прилади і техніка
Весела та корисна пригода

Галерея и відео

sl11
sl13
sl14
sl15
sl16
sl17
sl18
sl19
sl20
sl1
sl2
sl3
sl4
sl5
sl6
sl7
sl8
sl9
sl10

Дитячі квест-кімнати відрізняються своєю тематикою, тому ви без будь-яких ускладнень підберете оптимальний варіант для своєї дитини, тим самим, забезпечивши йому дозвілля в самій захоплюючій обстановці. Також варто відзначити, що кожен квест має своє вікове обмеження, тому перед бронюванням вам необхідно попередньо дізнатися зі скількох років можна дитині проходити ту чи іншу гру. Дитячий квеструм може проходитися як компанією малюків, так і дитиною в супроводі дорослих. Останній варіант є відмінним активним відпочинком для всієї родини. Він дозволить вам згуртуватися і проявити свій командний дух на ділі.

Дитячий квеструм подарує незабутні емоції

Дитячі квести є одним з найдоступніших і захоплюючих варіантів дозвілля дитини. Педагоги відзначають, що такі ігри дуже позитивно впливають на логіку, раціональне мислення і дисципліну малюка. Квеструм для дітей також розвиває почуття відповідальності за свої вчинки та інших учасників команди. З його допомогою поліпшується уважність до деталей, тому дитина буде більш сконцентрована і зібрана під час гри. Це, в свою чергу, полегшить їй процедуру подальшого навчання в школі.

Тільки позитивні емоції

Квести для дітей допоможуть їм відчути єдність команди, тому малюки будуть діяти спільно, щоб вибратися з локації за відведений проміжок часу. Чи варто говорити, що в наш час, жоден інший розважальний аналог не може похвалитися таким значним переліком переваг як дитячий квест?

Не сумнівайтеся, захоплююча гра залишить найпозитивніші емоції у вашої дитини і її компаньйонів, тому вони незабаром захочуть знову відправитися в дивовижний світ пригод і загадок наших локацій. Ми використовуємо самі високоякісні декорації та оригінальні сюжети, тому гарантуємо максимальну реалістичність і задоволення від проходження дитячого квесту!

Дитячі квест - це найкращий варіант дня народження дитини!

На носі дитяче свято, а ви не знаєте як його провести? - забронюйте гру в нашому дитячому квеструмі! Що може бути краще для батьків, ніж веселий і задоволений малюк в компанії друзів на свій день народження? Ми пропонуємо всім бажаючим влаштувати незабутнє свято для дитини. Вибирайте відповідну тематику для дитячого квесту, бронюйте дату і час гри на нашому сайті!

Ми гарантуємо найяскравіші і незабутні емоції для кожної дитини Вводи код!