Квест-кімнати у Харкові

Краща квест кімната в Харкові

Якщо Ви не знаєте, де можна найкраще провести своє дозвілля, то варто звернути увагу на таку розвагу, як квест кімната Харків. Тут Ви отримаєте по-справжньому яскраві емоції, незабутні враження і багато адреналіну.

Квест рум Харків повністю занурить Вас в атмосферу пригод. Протягом всієї гри, команді потрібно буде проходити різні випробування, а щоб досягнути головну мету треба знайти вихід з локації. Для цього гравці повинні будуть розгадувати тематичні головоломки, знаходити тайники, підказки, вирішувати загадки і багато інших завдань. Квест кімнати в Харкові – це новий захоплюючий тип розваг, який з головою занурить в загадковий світ пригод.

Як вибратися з квест кімнати Ізоляція Харків?

У ескейп румах від Ізоляції заховані різні укриття, плюс в локації дуже багато логічних загадок і головоломок, які потрібно обов’язково вирішити, щоб знайти підказку або шифр. Для успішного проходження квест кімнат в Харкові, ціни на які можна порівняти з вартістю альтернативних розваг, не потрібно мати спеціальних знань і навичок. Все, що знадобитися, це уважність, кмітливість і командна робота.

Також пропонуються квести для дітей в Харкові. Насичений і цікавий сюжет, різноманітні шифри, загадки, кодові замки дозволять Вашій дитині повністю зануритися в атмосферу активного і яскравого відпочинку.

7-300x133 Квест-кімнати у Харкові

Дітям протягом всієї гри буде допомагати спеціально навчений аніматор. В його обов’язки входить всебічна підтримка команди, її спрямування по ходу розвитку сценарію тієї чи іншої локації, а також розповідь цікавих історичних і наукових фактів, щоб маленькі відвідувачі не тільки вчилися самостійно вирішувати головоломки і завдання, а й також дізналися багато чого пізнавального. Дитяча квест кімната Харків стане справжнім святом для Вашої дитини, і дозволить їй відкрити в собі нові можливості.

Умови проходження гри

Квест кімната Харків, відгуки про яку можна знайти на офіційному сайті проекту «Ізоляція», також має свої умови для проходження, яких потрібно дотримуватися.

Команді гравців дається 60 хвилин, для того щоб вирішити всі завдання, і виконати головну місію. Кількість учасників повинна становити від 2-х до 5-ти осіб, проте є такі локації, які вимагають певного числа гравців. Якщо команда справляється з усіма завданнями, раніше, ніж за 1 годину, то у неї є всі шанси стати рекордсменами, і отримати приємні бонуси, призи або знижки на інші ескейп руми від організаторів.

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні того чи іншого завдання, то можна звернутися за підказкою до оператора, який веде постійне відеоспостереження за гравцями.

Тому, якщо раптом комусь стане погано, то гра буде відразу ж зупинена, а учаснику буде своєчасно надана медична допомога. Варто відзначити, що користуватися шпаргалками або мобільними пристроями заборонено, так як після того, як оператор помітить порушення, гра буде зупинена.

Таким чином, якщо Ви хочете подумати і напружити уяву, то квести Харків, відгуки про які допоможуть визначитися з вибором, стануть прекрасним рішенням. Ціна на ескейп руми від проекту «Ізоляція» становить від 300 до 1300 гривень з команди. Вартість залежить від типу локації, кількості учасників, дня тижня та інших факторів. Адреси ескейп румів в Харкові: вул. Римарська, 23, вул. Донець-Захаржевського, 1/3, вул. Сумська, 13, вул. Іванова, 7/9 (вул. Свободи, 7/9), вул. Нетеченська 25.

#завдання# Знайди серед Харківських квест-кімнат фотографію, де на промо-фото зображені 4 червоні цифри (якщо скласти ці 4 цифри – то отримаєте число 14), які будуть кодом до замку на сторінці для дітей. Замок Ви повинні там знайти, він кодовий!

5 комментариев в квесте “Квест-кімнати у Харкові

 1. Катя

  17.02.18 посетили комнату 1408. В квест-комнатах были первый раз. Очень понравилось, интересно, атмосферно, захватывающе. Администраторы – вежливые и приятные девочки, всё рассказали и порекомендовали, какие комнаты выбрать в следующий раз.

 2. Екатерина

  Сегодня посетили детскую квэст комнату, дети были просто в восторге!!!!! Огромное спасибо!!!

 3. Костя ЗИНЧЕНКО

  Было очень интересно и страшно, комнаты очень проработаны

 4. Екатерина

  Впервые были с мужем в комнате «Гараж», не ожидали того, что нас поглотит интерес и азарт! Собираемся посетить все комнаты!
  (раньше такой мысли у нас не было, спасибо за интересный отдых)

 5. валя

  праздновали день рождения дочери в кидс зоне от Изоляции, выбрали квесты такие как миньоны и лавка чудес, детям очень понравилось,вышли в полном восторге,мы наблюдали за детками по телевизору,очень круто место и крутые квесты!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *