Квест-кімнати у Києві

Набридли одноманітні сірі дні, і так хочеться розбавити своє життя чимось дійсно насиченим і незабутнім? Тоді озброюйтеся бойовим настроєм, збирайте друзів, які теж жадають пригод, і вирушайте на пошуки яскравих вражень та адреналіну. Вам необов’язково пакувати валізи і кудись їхати, хоча спонтанне незапланована подорож – це теж прекрасний варіант урізноманітнити дозвілля. Щоб зарядитися енергією і відчути масу неповторних емоцій вам досить відвідати квест-кімнату в Києві.

Напевно всі знають, що собою являє квест-кімната і який принцип цієї розваги. Правила гри зовсім не складні: команду, що складається з кількох людей, запускають в приміщення і закривають двері. Таким чином, горе-учасники виявляються ізольованими від реального світу і для того, щоб вибратися з кімнати, їм необхідно докласти надзвичайних зусиль, задіюючи інтелектуальні здібності, кмітливість і спритність. Але ж час на вирішення всіх загадок і пошук виходу обмежений – в розпорядженні гравців лише 1 година і ні хвилиною більше.

Квест-кімната в Києві – це прекрасний спосіб проведення вільного часу для всіх без винятку. Неважливо, скільки вам років, які ваші захоплення і рід професійної діяльності.

Квест-кімната в Києві: тематичне розмаїття і захоплюючі сюжети

Інтер’єр квест-кімнати часом вражає настільки, що людина губиться і забуває, що це всього лише бутафорія. Але в цьому і сенс цієї розваги – «вирвати» людину з повсякденної реальності і повністю занурити в неперевершену атмосферу самих різних місць і часом таких, від яких по спині пробігає холодок. Навряд чи хто-небудь при здоровому глузді захотів би побувати в склепі, камері ув’язненого, психіатричній лікарні, підземній лабораторії, кімнаті, де панує темрява, та така, що хоч око вийми …

При бажанні ви можете відвідати квест-рум з будь-яким тематичним спрямуванням і рівнем складності. За основу багатьох кімнат беруться сюжети з популярних книг, серіалів та фільмів.

Хто з нас не мріяв приміряти на себе роль безстрашної дівчинки Аліси? Зробити крок в кролячу нору? Легко! Випити з флакона якусь незрозумілу рідину? Чому б ні! Тепер у вас є можливість стати героями чарівної казки Льюїса Керролла і зіткнутися з випробуваннями, які довелося пройти юній мандрівниці.

Цирк … Здавалося б, це розвага, яку обожнюють і дорослі, і діти. Але чому часом виникає відчуття, що це видовищне мистецтво таїть в собі щось містичне, і навіть зловісне? Квест-рум «Цирк» в Києві – це не веселі клоуни, акробатичні трюки і забавні тварини. Це місце, в якому ховається небезпека, і вам необхідно зробити все можливе, щоб вибратися з кімнати всього за 1 годину.

Квест-кімната «На межі божевілля» передає атмосферу лікарні, в якій пацієнти не позбавляються від психічних захворювань, а стають божевільними в процесі лікування. І як тут не звихнутися, коли тебе оточують білі стіни і до болю дивні події? Вам належить дізнатися таємницю цього місця і залишити його до тих пір, поки ваш розум ще буде здатний приймати ясні рішення.

У школі не любили хімію і фізику? А даремно! Адже знання з цих наук дуже знадобляться, якщо ви зважитеся пройти квест «Експеримент». Тут вам доведеться проводити досліди і вирішувати завдання, і від того, наскільки швидко і правильно вам вдасться це зробити, залежить ваша доля. Адже якщо ви не встигнете впоратися із завданнями за 60 хвилин, то самі ризикуєте стати піддослідними «кроликами».

Відвідавши одного разу квест-рум, ви не зможете зупинитися. Вас буде переслідувати непереборне бажання дізнатися, що ж ховається за дверима чергової кімнати? Творче об’єднання «Ізоляція» з радістю задовольнить вашу цікавість і дозволить вам насолодитися розвагою сповна. Збирайте вашу супер-команду і вперед назустріч пригодам!

5 комментариев в квесте “Квест-кімнати у Києві

 1. Марина

  Искали место, где можно уютно и весело отметить ребенку день рождения и попали случайно в Изоляцию. Дети получили мааааассу удовольствия от самих квестов, набегались(огромное помещение) и наелись пиццы. Нам предоставили отдельную комнату для этого. Будем рекомендовать друзьям!

 2. Юлия

  Интересные квесты. Сбалансировано подобраны загадки их количество и качество. В каждой комнате есть своя изюминка. И главное эмоции, у этих ребят получается делать квесты от которых получаешь позитивные эмоции.

 3. Оксана

  Праздновали ребенку день рождения, 10 лет. Проходили 2комнаты Алиса в стране чудес и Магия цирка.

  1. Оксана

   Квесты очень интересные, персонал вежливый и отзивчивый. Праздновали ДР ребенка, 10лет. Проходили Алиса в стране чудес и Магия цирка. Дети остались довольны

 4. Інна

  Круто! Всі залишились дуже задоволені. Відмічали Д.Р. доньки. Сформували дві команди: одну з доровлих, іншу з дітей у супроводі адміністратора. Наступного разу обов*язково повернемось до вас знову!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *