КВЕСТ “ІЗОЛЯЦІЯ”

Квест-проект «Ізоляція» відкрив свої двері для тих, хто давно бажає зануритися в пригоди, загадкову атмосферу і просто незабутньо відпочити! Чи мріяли Ви коли-небудь опинитися на місці головного героя пригодницького фільму? Хотіли б змінити сюжет?

Квест-кімната «Ізоляція» – це атракціон, який перемістить Вас в центр подій з незабутніми емоціями. Ви опинитесь замкнутими в одній з наших квест кімнат, із якої потрібно знайти вихід.

Реаліті-квест – це абсолютно новий формат розваг в місті Харків. Учасникам гри пропонують, опинитися в замкнутому приміщенні, і вибратися звідти за 1 годину. Ерудиція, уважність і логіка – Ваші головні помічники, решта залишається в камері схову.

Випробуйте свої можливості – встигніть зібрати воєдино увесь логічний ланцюжок, розшукати усі схованки, і розгадати усі загадки, слідуючи підказкам. Ви зіткнетеся з предметами, які вже давно вийшли із сучасного вжитку, а можливо навчитеся користуватися абсолютно новими приладами. І пам’ятайте: використання шпаргалок заборонене. Завдяки відеоспостереженню, ми відстежуватимемо кожний Ваш рух. Ми радимо грати разом із сім’єю або друзями, також можемо організувати корпоративний квест.
7 Квест кімната Ізоляція - кращі квест-руми України

У чому сенс гри в квест кімнаті?

Команду від 2-х до 4-х чоловік добровільно замикають в кімнаті. Для того, щоб вибратися і вийти з кімнати, їм потрібно знайти усі підказки, розгадати головоломки і загадки, освоїти деяку техніку, знайти ключі і відкрити сейфи, а також багато чого іншого. Гравців чекає багато несподіванок і сюрпризів.

Квест кімната – це гра для компанії друзів. Деякі завдання складно вирішити одному, і практично завжди потрібен командний мозковий штурм. Якщо вас більше ніж 4 людини, то ми можемо організувати тригодинний груповий квест з використанням всіх кімнат з незвичайним сценарієм. Це стане ідеальним тімбілдінгом для компанії і цікавим проведенням часу. Ми постійно відкриваємо нові квести в Харкові, Києві, Одесі, Дніпро, Полтаве, Вiннiця, Житомир, Черкасах та інших містах України.

Захоплюючі квести перенесуть гравців на 60 хвилин в абсолютно іншу реальність, де Ви відчуєте себе комп’ютерним героєм. Кожна наступна відгадка буде потроху відкривати завісу розповіді. А переможе кімнату той, хто поєднає в одне ціле всі частини логічного ланцюжка у встановлений час!

ecb7ee351f4f90c050d58e417484eba0-150x150 Квест кімната Ізоляція - кращі квест-руми України
Квест-проект «Ізоляція» – це ідеальний варіант веселого інтелектуального дозвілля для команди друзів або членів сім’ї, для святкування Дня Народження або парубочого-дівич-вечора.