Квест-кімнати в Запоріжжі

Сучасний світ стрімко змінюється. Зявляється все більше нових гаджетів, технології ускладнюються, електроніка стає більш складною. Тим не менш, багатьох людей складно здивувати — все їм здається нецікавим. Якщо ви також хочете спробувати щось нове, то вам безсумнівно варто відвідати квест кімнату в Запоріжжі.

Квест-кімната — це нове слово в індустрії розваг, яке з кожним днем захоплює розум і серця все більшої кількості людей. Прості за своїм принципом ескейп-руми, незважаючи на свою простоту дуже різноманітні, завдяки чому кожен може знайти те, що йому більш до вподоби.

Квест-кімнати в Запоріжжі, як і в будь-якому іншому місті, відрізняються своїми темами, оформленням, складністю та кількістю завдань.

Вибираючи, яку замкнену локацію пройти, гравці зазвичай орієнтуються за темами. Найбільшою популярністю користуються квести-хоррори. Людям, які люблять щось більш спокійне більше подобаються фантастичні та детективні тематики.

 

Квест кімната для дітей та дорослих в Запоріжжі

Якщо ви шукаєте квести в Запоріжжі, то вам допоможе проект «Ізоляція». Він є одним із першопрохідців в данній сфері, що у сумі із ентузіазмом і самовіддачею його творців зробило його найбільшим в Україні.

Ця розвага розрахована, як правило, на молодих людей, тим не менш у квести із задоволенням грають як школярі і студенти, так і люди старшого віку.

Опинившись у замкненій локації, ви отримаєте широкий спектр емоцій: вас будуть лякати, змусять нервуватися, робитимуит усе, щоб ускладнити проходження. Але при всьому цьому, ви покинете кімнату із відчуттям перемоги і усмішкою на обличчі.

«Ізоляція» створила в Заопріжжі квест кімнати для дітей, де навіть найменші зможуть відчути себе детективами, вченими і першовідкривателями. Специфіка таких ескейп-румів криється у тому, що наголос робиться на навчання і отримання виключно хороших емоцій.

Якщо ви хочете провести час разом зі своєю дитиною, то вам допоможуть сімейні квести. Для вас це буде відмінною можливістю краще пізнати один одного, адже ніщо так не зближує як робота у команді.

Відвідавши квест у Запоріжжі ваші діти бажатимуть прийти до нас ще і ще.

7-300x133 Квест-кімнати в Запоріжжі

Що на вас чекає в квест кімнатах?

Якщо ви наважились, то вас чекає одна із найбільш захопливих пригод у вашому житті. Вашу команді помістять у закриту кімнату і дадуть вам 60 хвилин на те, щоб її покинути. Вам доведться мобілізувати всі свої сили, щоб зробити це вчасно.

Виріште усі загадки, покажіть що таке командна робота, роздеріться з усіми головоломками и відкриєте двері вчасно. Залишивши кімнату, ви опинитесь у числі переможців, отримаєте памятне фото й цікаві призи.

Вартість одного відвідування квест-кімнати складає від 300 до 500 гривень з команди. Для тих, хто хоч раз відвідував квест кімнати в Запоріжжі, цена здасться цілком виправданою. Тим паче, що відпочинок компанією в кафе, боулінгу чи розважальному центрі, обійдеться вам у таку саму суму.

Відвідайте квест-рум в Запоріжжі зі своїми друзями і ви гарантовано отримаєте масу задоволення і позитивних емоцій.

24 комментариев в квесте “Квест-кімнати в Запоріжжі

 1. Валентина

  Добрый день, что можете предложить подросткам 13-14 лет?
  Интересует 3 сеанса( группы)

  1. Назарий

   Здравствуйте, есть 3 квест-комнаты как раз для Вас) звоните и мы поможем Вам в выборе) 099-076-76-36

 2. София

  Недавно посетили новый, потрясающий квест в нашем городе) очень понравилась атмосфера, которую поддерживает администратор Назарий,а эмоции в квесте Wonderland просто зашкаливабт)))
  Уже ждём открытие новой комнаты от Изоляции в любимом городе)))
  P.S: Вам понодабятсч не только внимание и слуховые рецепторы, а и обонятельные и вкусовые))(немного спойлер)?

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 3. Катя

  Всем привет) хочу поделится мнением от похода в квест-комнату Мастерская иллюзиониста) сказать что мы попотели умственно это ничего не сказать) пришлось нам поломать мозг – так как это самая сложная комната) но мы на последних секундах удалось выбраться) не такие мы уже и тупенькие, хоть и были у нас в команде блондинки) всем советую)

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 4. АНАСТАСИЯ

  Очень понравилось!!Нереально круто и интересно !Советую посетить

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 5. Татьяна

  Всё супер!Очень понравилось, Советую

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 6. Анна

  Недавно были в Изоляции и остались в восторге! Интересный сюжет, необычные задания и понимающие администраторы помогли нам сделать вечер незабываемым) Обязательно придем еще и с нетерпением ждем открытия новых комнат!

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 7. Мария

  Отличное место! Каждый раз уходим от вас в полнейшем восторге! Комнаты просто доверху наполнены загадками, очень яркие и красочные! Любимая на данный момент – Страна чудес или Wonderland, сюрприз от кролика нам очень понравился))) обязательно посетим еще и еще раз!))

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 8. Вячеслав

  Сегодня прошли уже вторую комнату! Все очень понравилось! Рекомендую)

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 9. Леся

  Отличное времяпрепровождение для всей семьи

  1. Назарий

   Очень рады что Вам понравилось) будем рады видеть Вас еще у нас)

 10. Ира

  Здравствуйте! Были в комнате Wonderland, все очень понравилось! Хотелось бы получить 2 фото с квеста. Были 9 февраля в 15.20. Заранее спасибо!

 11. Людмила

  Здравствуйте, где можно посмотреть фото от 30.01.2019?

 12. Юлия

  Добрый день. Подскажите пожалуйста какие у вас есть квесты для взрослой и большой компании.

  1. Назарий

   Здравствуйте) все квесты расчитаны на возраст 14+ интересно как и детям 10 лет так и взрослым 25-30 лет ) максимум в одну комнату 5 человек ) у нас есть 3 комнаты за 1 час можем принять 15 человек)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *