Запорожье

Захопливі квест-кімнати в Запоріжжі

Сучасний світ стрімко змінюється. Зявляється все більше нових гаджетів, технології ускладнюються, електроніка стає більш складною. Тим не менш, багатьох людей складно здивувати — все їм здається нецікавим. Якщо ви також хочете спробувати щось нове, то вам безсумнівно варто відвідати квест кімнату в Запоріжжі.

Квест-кімната — це нове слово в індустрії розваг, яке з кожним днем захоплює розум і серця все більшої кількості людей. Прості за своїм принципом ескейп-руми, незважаючи на свою простоту дуже різноманітні, завдяки чому кожен може знайти те, що йому більш до вподоби.

Квест-кімнати в Запоріжжі, як і в будь-якому іншому місті, відрізняються своїми темами, оформленням, складністю та кількістю завдань.

Вибираючи, яку замкнену локацію пройти, гравці зазвичай орієнтуються за темами. Найбільшою популярністю користуються квести-хоррори. Людям, які люблять щось більш спокійне більше подобаються фантастичні та детективні тематики.

 

Квест кімната для дітей та дорослих в Запоріжжі

Якщо ви шукаєте квести в Запоріжжі, то вам допоможе проект «Ізоляція». Він є одним із першопрохідців в данній сфері, що у сумі із ентузіазмом і самовіддачею його творців зробило його найбільшим в Україні.

Ця розвага розрахована, як правило, на молодих людей, тим не менш у квести із задоволенням грають як школярі і студенти, так і люди старшого віку.

Опинившись у замкненій локації, ви отримаєте широкий спектр емоцій: вас будуть лякати, змусять нервуватися, робитимуит усе, щоб ускладнити проходження. Але при всьому цьому, ви покинете кімнату із відчуттям перемоги і усмішкою на обличчі.

«Ізоляція» створила в Заопріжжі квест кімнати для дітей, де навіть найменші зможуть відчути себе детективами, вченими і першовідкривателями. Специфіка таких ескейп-румів криється у тому, що наголос робиться на навчання і отримання виключно хороших емоцій.

Якщо ви хочете провести час разом зі своєю дитиною, то вам допоможуть сімейні квести. Для вас це буде відмінною можливістю краще пізнати один одного, адже ніщо так не зближує як робота у команді.

Відвідавши квест у Запоріжжі ваші діти бажатимуть прийти до нас ще і ще.

квест комната Изоляция

Що на вас чекає в квест кімнатах?

Якщо ви наважились, то вас чекає одна із найбільш захопливих пригод у вашому житті. Вашу команді помістять у закриту кімнату і дадуть вам 60 хвилин на те, щоб її покинути. Вам доведться мобілізувати всі свої сили, щоб зробити це вчасно.

Виріште усі загадки, покажіть що таке командна робота, роздеріться з усіми головоломками и відкриєте двері вчасно. Залишивши кімнату, ви опинитесь у числі переможців, отримаєте памятне фото й цікаві призи.

Вартість одного відвідування квест-кімнати складає від 300 до 500 гривень з команди. Для тих, хто хоч раз відвідував квест кімнати в Запоріжжі, цена здасться цілком виправданою. Тим паче, що відпочинок компанією в кафе, боулінгу чи розважальному центрі, обійдеться вам у таку саму суму.

Відвідайте квест-рум в Запоріжжі зі своїми друзями і ви гарантовано отримаєте масу задоволення і позитивних емоцій.

Один комментарий в квесте “Запорожье

  1. Валентина

    Добрый день, что можете предложить подросткам 13-14 лет?
    Интересует 3 сеанса( группы)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *