Квест-кімнати в Вінниці

Quest-room — нове слово у сфері розваг. Не дивлячись на те, що багато хто жодного разу не чув про цей вид дозвілля, квест кімнати з кожним днем стають все більш популярними. Уже сьогодні ви можете відвідати квест кімнату у Вінниці і приєднатись до армію фанатів, яка швидко розростається.

Квест-кімнати у Вінниці

Проект “Ізоляція” створив такі захопливі квест-кімнати у Вінниці як “Лікарня ім. Ющенка”  “Аліса в країні чудес”, “ Втеча з Алькатрасу”, “Цирк”, “ Навіжений вчений” й інші. Відвідайте будь-який із них і ви, безсумнувно, захочете прийти ще раз.

квест комната Изоляция

Читаючи казку Льюїса Керролла у дитинстві ми захоплювалися мужністю Аліси і дивувались тому, як маленька дівчинка змогла подолати усі труднощі. А чи зможе те, уже доросла людина, повторити її успіх? Перевірте свої сили у квест кімнаті “Аліса у країні чудес”.

Зануртесь в атмосферу фільмів відвідавши квест кімнату  “Навіжений вчений”. Наприкінці відведеного на вихід із замкненої локації часу мимоволі замислюєшся над тим, чи при своєму розумі ти сам…

Відчуйте себе справжнім шпигуном — пройдіть “Втеча з Алькатрасу”. Слідчий, котрий скоріш за все відійшов, щоб вибрати найстрашніше знаряддя для тортур, ось-ось повернеться! Не гайте час даремно — біжіть. Не важливо куди, аби як найдалі звідси.

Види ескейп-румів

Суть квест-руму дуже проста: команду із декількох людей поміщають у замкнену локацію, і гравці повинні докласти всіх зусиль, щоб вийти з кімнати за 60 хвилин.

Незважаючи на один й той самий принцип, квест-руми дуже різноманітні. Цьому сприяє багато факторів.

Одним з визначальних факторів є тематика вест кімнати. З тем відвідувачі квест-румів більш за все полюбляють ігри на основі фільмів, а також фантастику і фентезі. Саме вихід з такого ескейп-руму доставляє найбільше емоцій, і тому викид адреналіну у кров вам гарантований.

Також на розмаїття квесткімнат впривають головоломки і завдання, тільки вирішивши які ви змомете покинути замкнене приміщення. Завдяки загадкам навіть схожі за темами і декораціями ескейп-руми можуть суттєво відрізнятись.

Кому це буде цікаво?

Більшість ігор у замкнених локаціях розраховані на молодь, тим не менш, як показує практика, ні вік, ні рід занятть, ні положення в суспільстві не мають ніякого значення. Опинившись у кімнаті і усвідомивши, що у вас є всього 60 хвилин, щоб покинути її, ви забудете про все, що лишилось за її стінами.

Якщо вам набридли серіали, фільми, книги і ви хочете чогось нового, то квест-кімнати у Вінниці допоможуть вам згаяти час. Ви навпаки обожнюєте кіномистецтво і літературу? Тоді квест кімнати відвідати у вас є не менше причин! Занурьтесь у свят, в якому живуть ваші улюблені герої, відчуйте їх ємоції й переживання.

Наші дизайнери подбали про те, щоб відтворити в окремому приміщенні фантастичні світи, а майстри зроблять так, щоб ви стали частиною цих світів. Будете ви витрачати час на те, щоб роздивлятись декорації, чи постараетесь витратити кожну секунду відведеного вашій команді часу, щоб вийти із замкненої локації — вирішувати вам.

Що на вас чекає?

Зберіть команду від 2 до 5 людей і ви зможете відвідати квест кімнату у Вінниці. Ціна питання вас по хорошому здивує: за вхід х команди береться від 400 до 600 гривень, тобто це відповідає вартості походу компанією у кіно чи ресторан.

На виході у вас заберуть усі гаджети, випускати із рук які ми вже відвикли. Коли за вами зачиняться двері, вам доведеться опиратись тільки на власну голову та членів своєї команди.

Як ви почуватиметесь у таких умовах? На це питання ви зможете відповісти тільки відвідавши нашу квест-кімнату у Вінниці  за адресою вул. Соборна, 24 ТЦ Скайпарк, вхiд зi сторони МакДональдз.

Один комментарий в квесте “Квест-кімнати в Вінниці

  1. Анастасія

    Проходили кімнату Машинаріум, усі без виключення залишились задоволенні. Завдання дійсно цікаві і не легкі і від цього ще цікавіше, тому що коли знаходили відповідь, самооцінка підіймалась, адже розумієш що ти здатна вирішити навіть такого роду завдання. Хотілось зазначити роботу адміністраторів,які з першої хвилини подарували гарний настрій та мотивували на гарну гру, підказки давали дуже чітко і без перебільшень, лише тоді коли ми самі ії потребували. Деякі учасники грали вперше і залишились дуже задоволені, безперечно високий рівень як завдань так і обслуговування.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *