Лабіринт

labirint-main Лабіринт
 • Час проходження: 60 хв.             Available in English
 • Кількість учасників: 4-15 чол.
 • Додатковий учасник: +250 грн./чол.
 • Складність кімнати: страшна
 • Телефони: 063-899-59-18, 066-173-57-47, 067-254-99-74

Квест працює за адресою: м.Харків, вул. Нетеченська 25

Новий захоплюючий Лабіринт від Ізоляції – це не звичайна квест-кімната, це справжнісінький перформанс, з чудовою акторською грою, 800 кв. метрів металу і бетону, трепету і тріумфування, захоплення і радості, а також цікаві завдання і потаємні ходи!

Ізоляція подбала про підтримку високого рівня адреналіну в крові наших улюблених відвідувачів. Лоскотати нерви вам під час перфомансу будуть актори.

Крім цього, організатори квесту Лабіринт сховали в ньому капсули зі знижкою на інші квест-кімнати. Чим більше їх знайдете, тим приємніше буде похід в наступну квест-кімнату від Ізоляції.

Уявіть, що планету захопила інша, більш мудра цивілізація, ніж земляни. І побачивши, до якого стану земляни довели свою планету, захотіли нам дати урок – цінувати Землю і своє життя, бо свій перший будинок вони втратили також. Інша цивілізація Тіней (так їх назвали земляни) вибирає людей групами і переміщує на свою планету Kepler в лабіринти, які дуже звичні для їхнього способу життя. Ви будете перебувати в ньому 3600 секунд, щоб відчути різницю з нашою планетою і навчиться цінувати життя. Тільки сміливі і розумні групи людей зможуть повернутися назад для виправлення ситуації на Землі, решта не покинуть Лабіринт. За час перебування на батьківщині Тіней ви зустрінете місцевих жителів. Є добрі Тіні, є злі. Але вони всі хочуть вам допомогти. Спробуйте розібратися самі і пройти до кінця перевірку лабіринтом.

Рекомендується до відвідування з 10 років.

HT-HtK51Ag8-600x300 Лабіринт
jJxL4bsAquc-600x300 Лабіринт
k2aenE4jyBA-600x300 Лабіринт
ZEd9JZS9LhM-600x300 Лабіринт
2S9atdMubO4-600x300 Лабіринт

Правила бронювання

 • Для бронювання квесту необхідно залишити заявку на нашому сайті, після чого наш адміністратор зателефонує Вам. У випадку, якщо ми не зможемо додзвонитися до Вас, заявку може бути скасовано.
 • Якщо Ви оплатили гру онлайн або сертифікатом, і не маєте можливості бути присутніми на ній, будь-ласка, попередьте нас про це не менш, ніж за 5 годин до початку квесту – в цьому разі ми перенесемо гру на зручний для Вас час. В іншому випадку вартість гри не повертається.
 • У святкові дні — ціна гри, як у вихідні дні.
 • Запис на 23:00 і пізніше здійснюється за передплатою і попереднім бронюванням до 21:00 поточного дня.
 • Ціна в системі бронювання вказана за 1-го гравця при максимально допустимій кількості учасників в кімнаті.
 • Адміністратор має право відмовити у відвідуванні кімнати, якщо деякі або всі учасники команди, будуть в алкогольному або наркотичному сп’янінні.