Чи залежить вибір квест кімнати від компанії?

Як правило, щоб піти в квест кімнату збираються 3-5 людей. Всі вони можуть бути хоч і знайомі один з одним, але з різними інтересами і різним сприйняттям світу. Вибрати рум буває досить складно, тому що один хоче певну тему, другому до душі зовсім інша. Третьому все одно, аби сходити. Ось кілька порад на тему того, як зіставити вибір квест руму з компанією.

DSC09297-150x150 Чи залежить вибір квест кімнати від компанії?

1. Якщо з Вами вразливі люди або з фобіями, а ви хочете хоррор, не продавлюйте занадто свою позицію. Виберіть компромісний варіант, наприклад, квест про божевілля.

2. Якщо серед Вас виявився фанат Гарі Поттера, «Ігри престолів», «Піратів Карибського моря», можна сміливо пропонувати відповідний тематичний квест. Хтось не хоче йти, бо не читав/не дивився? Не біда, якщо хтось із Вас не знає першоджерело. Ніяких специфічних знань не потрібно, важлива атмосфера. Так, загадки будуть пов’язані з твором, але відгадки знаходяться в самій кімнаті, а не в книзі або фільмі. Проте, якщо людина не хоче брати участь у квесті, тема якого йому незрозуміла, не варто так вже наполягати, тому що є безліч інших варіантів.

3. Зібралися сміливі шукачі пригод, та ще й у великій кількості? Виберіть «Лабіринт». Не пошкодуєте.

4. Прийшли з батьками? Запитайте, що їм більше подобається? Можете заглянути в «Гараж» або в «Магію цирку?»

5. Прийшли з дитиною? і хочете відсвяткувати дитячий день народження, (Харків «Лабораторія доктора Чудакова» або «Гоґвортс » чекають маленького дослідника і чарівника.)

 

Якщо потенційним учасникам абсолютно все одно, в чому брати участь, тут зовсім все просто, тому що вибір квест кімнат і тем великий.

Як досягти компромісу в разі, якщо кожен тягне ковдру на себе? Якщо Вас більше п’яти чоловік, можна піти в «Лабіринт» або вибрати дві різні кімнати і влаштувати змагання, хто вийде швидше. Проведіть голосування і демократично визначте, яка кімната сьогодні відкриє свої таємниці. Запитайте організаторів, в чому особливість обраних румів, де складніше загадки. Придумайте назву команди для різних кімнат, наприклад, в «Темряву» підуть «Мисливці за привидами», а в «Алісу в країні чудес» – «Білі кролики». У «Психіатричній лікарні» вже зачекалися «Божевільних», а в «Піратах Карибського моря» – «Капітанів Джеків Горобців». Яка назва сподобається більше, туди і йдіть.