Захищаємо квест-кімнату від руйнувань головні правила безпеки

Безумовно, з ростом популярності квест-проектів чисельність і різноплановість їх контингенту неухильно зростає. Тим часом, багато речей самі по собі просто починають виходити з-під контролю. Наприклад, в квест-рум заздалегідь записалася весела компанія з 5 осіб, а по приходу виявилося, що вони вже десь «добре посиділи» і тепер не проти щось зламати на радощах.

Вандалізм в даному контексті не єдина проблема. Досить часто з непродуманих в плані захисту та безпеки квест-кімнат пропадає інвентар і більш чи менш цінний своєю унікальністю реквізит, який було не так просто дістати.

Крім того, важливо пам’ятати і про таку міру, як пожежна безпека. Адже може трапитися так, що який-небудь «відвідувач напідпитку» виявить в кишені своїх джинсів запальничку і буде забави і творчого експерименту заради намагатися підпалити який-небудь елемент інтер’єру або реквізит.

Все це в цілому може принести непоправні збитки будь-якому власникові квест-кімнат, незалежно від того, наскільки масштабний проект і скільки було вкладено в оформлення самих кімнат. Пропонуємо розглянути кілька основних і важливих правил або заходів безпеки, яких слід дотримуватися кожному власнику квест-румів, щоб уникнути плачевних ситуацій, які ми привели в приклад вище.

1. Правило: вандалостiйкость – запорука збереження

Саме з цим терміном стикається господар квест руму, продумуючи безпеку свого об’єкта. Всі речі, елементи пазлів і антуражу повинні мати максимальну ступінь вандалостійкості. Цілком очевидно, що ту ж чарівну паличку досить складно зробити захищеною від, наприклад, великогабаритного напідпитку чоловіки, проте, якщо гарненько подумати, то завжди можна знайти компроміс і зробити цей елемент реквізиту з міцного, але легкого металевого сплаву.tSbXNynfXrk-203x300 Захищаємо квест-кімнату від руйнувань головні правила безпеки

Так це може бути звичайна металева трубка, покрита спеціальним Сміливий розчином, що дозволяє зовні і тактильно імітувати справжню чарівну паличку. Це лише один крихітний приклад, однак, для багатьох власників квест-румів такі дрібниці переростають у велику проблему, вирішення якої їм доводиться шукати буквально, ввівши рахунок зламаним елементів інтер’єру.

2. Правило: наявність двосторонньої системи зв’язку і відеоспостереження

Чи потрібно пояснювати, наскільки це важливо, мати доступ до відстеження того, що відбувається всередині замкненої з людьми, яких ви буквально бачите вперше, квест-кімнати? Щоб забезпечити надійний візуальний контроль часто господарі квест-кімнат використовують по дві камери на кімнату площею 20 м2. Це дасть вам максимальний огляд і дозволить контролювати кожного учасника квесту, не перебуваючи безпосередньо в кімнаті. Камери краще робити прихованими, з відомих причин.