За новими відчуттями!

Клаустрофобія – це ваш ворог? Хочете бути замкненими всередині таємної кімнати і здійснити втечу? Можливо, Ви хочете опинитися під замком в тюремній камері і відчути на собі всі «принади» ув’язнених? А може Вас приваблює бункер, темрява або блокада? Хочете пограти в екстремальний квест? Ласкаво просимо за новими відчуттями і емоціями в квест-проект «Ізоляція»!

Учені з американського університету встановили, що люди шукають гострі і незвичайні відчуття тільки до 25 років. Потім людина починає приймати раціональні рішення і жити більш розмірено. За функції відповідає особлива область мозку. Науковці стверджують, що зниження активності пошуку гострих відчуттів виникає в результаті покладання на Хомо Сапієнс таких обов’язків як робота, іпотека, сім’я і діти. Молоді люди завжди шукають нові відчуття. Це пов’язано з роботою центру, який знаходиться в префронтальній корі мозку.

Команда квест-проекту «Ізоляція» бажає всім нашим клієнтам молодості і пошуку гострих відчуттів, не залежно від цифри в паспорті.