Екшн-квести – веселий спосіб підтримувати себе у формі

Фанатам квестів вже давно відомо, що існує такий різновид квеструмів, як екшн. У більшості випадків вони відрізняються значним фокусом не тільки на логічну складову сюжету гри, а й на велику кількість подій та більшу динамічність, а отже в таких іграх необхідно докладати ще й фізичних зусиль (наприклад, тікати від зомбі).

За своєю структурою екшн-квести не кардинально відрізняються від класичних варіантів. Невелика команда гравців опиняється в замкненій кімнаті і їх мета вибратися звідти за 1 годину, виконуючи ряд завдань, та знаходячи необхідні підказки. Відрізняються вони перш за все специфікою самих завдань. Наприклад, важлива підказка може бути розташована таким чином, що гравцям необхідно кудись залізти, або щось перескочити, щоб дістати її. Нерідко екшени доповнюють елементами перфомансу і за гравцями ганяються антагоністи, що стають на заваді проходженню квесту, або навпаки підштовхують до правильного рішення головоломки. В таких квестах доведеться напружити свою мускулатуру та проявити спритність, а не тільки кмітливість.

unnamed-1 Екшн-квести – веселий спосіб підтримувати себе у формі

Однотипні та виснажуючи фізичні вправи та дієти втомили вже багатьох охочих тримати себе у формі. Квести з екшеном створені саме для тих, хто бажає скинути кілька кілограмів шляхом насиченої та бурхливої діяльності, під час якої ви навіть не помітите втому, адже ваша свідомість буде спрямована на події квесту та пошуки способів пройти його до кінця. Під час гри кожен учасник зможе відчути себе справжнім супергероєм, який, долаючи перепони, рятує світ. Або ж для бажаючих отримати долю адреналіну майже у кожному місті (у тому числі й в Черкасах) є квест-кімнати за тематикою хоррор, де гравці зможуть, бігаючи від чудовиськ, позбавитися зайвої ваги.

Нещодавно ніхто й подумати не міг, що боротьба з зайвими кілограмами може стати такою захоплюючою. Спрямовуючи усі свої зусилля на місію квесту, ви мобілізуєте ресурси свого організму: швидкість, силу, спритність, вміння орієнтуватися у незнайомих обставинах. Крім того, при вдалому проходженні квестів значно підвищується самооцінка та віра в себе, що допоможе налаштуватися на подальшу боротьбу з кілограмами. Не забувайте найголовніше: чим частіше ви чимось зайняті, тим менше у вас можливостей підходити до холодильника чи кафе за причиною звичайної нудьги та неробства. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то завжди можете спитати поради в адміністрації щодо вибору рівня складності та тематики квесту, щоб він максимально підходив вам за всіма параметрами. Проводьте час весело та з користю.