Заощаджуємо на квест кімнаті

Що робити, якщо Ви завзятий любитель квест кімнат, і проходили їх уже в багатьох містах України: Харкові, Києві, Одесі, Запоріжжі. Інтерес до цій розвазі не вщухає, але фінанси теж не безмежні. Як заощадити і при цьому не відмовляти собі в задоволенні? Є декілька хитрощів:

  1. Відомо, що вартість квест кімнати залежить від часу доби. Ближче до ночі ціна проходження руму збільшується. Те ж саме стосується вихідних і свят. Вранці та вдень у будні дні відповідно вартість найменша, тому що більшість людей працює в цей час. Якщо у Вас ненормований графік, ви фрілансер або видалися вільні години, наприклад, Ви взяли відгул або у Вас взагалі відпустку, можна піти в квест кімнату за зниженою вартістю.
    door-1587023_960_720-300x202 Заощаджуємо на квест кімнаті
  2. Компанія. Вартість квест кімнати фіксована, в рум може піти як 2 людини, так і 5. В останньому випадку Ви поділяєте суму на всіх, як ділять, наприклад, при загальній поїздці на замовному транспорті, і проходження вийде значно дешевше.
  3. Ви можете подивитися на сайт в розділ «Акції». Ви можете знайти для себе вигідну пропозицію, яке напевно Вас зацікавить.
  4. Ви вже знаєте, що квест кімнати є в різних містах, а ви – затятий мандрівник. Необов’язково відвідувати місто тільки заради квесту, Ви можете почекати, поки в певному місті намітиться ділова зустріч, відрядження, Вас запросять родичі або друзі. Поїздку з певною метою і призначенням можна доповнити відвідуванням квест кімнати і, до речі, витягнути туди тих же родичів, друзів або ділових партнерів після того як всі справи будуть улагоджені.
  5. Пам’ятайте, що квест кімната – це не тільки розвага, але і можливість прокачати кмітливість, уяву, фантазію, логіку. Це шанс поспілкуватися з друзями, вийти в світ, підвищити настрій, зарядитися емоціями, позитивними враженнями, отримати нову фотографію, яку потім можна викласти в соціальні мережі. Якщо Вам всього цього не вистачає, необов’язково ходити окремо в клуб, театр, забронювати столик в кафе або замовляти фотосесію. Все це можна отримати в одному місці: користь, спілкування, розвага. Так що квест кімната – це ще й економія часу, що в наш час (перепрошуємо за тавтологію) дуже важливо.

Сподіваємося, що ці корисні поради допомогли переглянути плани і внести в Ваш щільний графік годинку на інший світ і ще трохи часу на те, щоб дістатися до організаторів квест кімнати.