Як не помилитися з вибором теми квест кімнати?

Тематика квестів в даний час різноманітна. Іноді легко загубитися в цьому різноманітті цікавих сюжетів. Часто хочеться потрапити і туди, і туди одночасно. Як же все-таки не помилитися з вибором тематики квест руму, щоб було цікаво всім?

Вибираємо цікаву тему

Квест кімнати в Києві і інших містах пропонують різні теми, пов’язані з літературними творами, фільмами, хоррор-сюжетами, історіями з лабораторій вчених, маніяків, психіатричних лікарень, квести повністю в темряві, втечі з в’язниці і так далі. Запитайте у всіх потенційних учасників, що з пропонованого організаторами їм цікаво. Приймати краще демократичне рішення.

2. Якщо серед вас багато новачків, зверніть увагу на рівень складності. Іноді він важливий. Однак якщо ви дуже хочете взяти тему, а рівень складності важкий, не відмовляйте собі в задоволенні. Зрештою, ви ж не на корову граєте.

3. Дивіться на настрій. Якщо хочеться злякатися, настав час хоррор-квестів: усіляких маніяків, склепів, темряви і іншого. Якщо ви фанат літературного твору або фільму, то тут все легко. Вас чекає Гоґвортс, кімната 1408, Задзеркалля Аліси, Пірати Карибського моря і безліч інших цікавих кімнат. Збожеволіти можна «За межею божевілля» і в інших психіатричних лікарнях. Якщо ви хочете поставити досліди, то варто відвідати лабораторії вчених і професорів.
4. Звертайте увагу, чи немає серед вас панікерів або полохливих, бо для таких людей хоррор-квести можуть стати справжнім випробуванням, і в цьому випадку задоволення перетвориться на тортури.DSC_3653_logo-1024x683 Як не помилитися з вибором теми квест кімнати?

5. Буває так, що один з учасників поняття не має, наприклад, про «Гру Престолів» або про Гоґвортс. Йому буде не дуже цікаво, тому що всі завдання в квест кімнаті побудовані за принципом того, що гравці знаходяться в цьому ігровому світі і всі дії і головоломки пов’язані з цією темою. Тому, хто не має поняття про певні світи, важко зорієнтуватися. У цьому випадку вибирайте нейтральні теми, наприклад, «Магію цирку», тому що вже точно всі знають, що таке цирк.

Якщо ви спочатку вибрали тему, але з якихось причин кімнату не можна відвідати, сходіть в якийсь інший рум, а в наступний раз ознайомтеся з обраною тематикою і порівняйте відчуття, враження і складність.

Вдалого вам вибору теми і гарного проведення часу