Виїздні квест-кімнати

Багато людей, які люблять приймяти участь у чомусь новому і цікавому, дуже часто не хочуть залишати вже обжитий дім чи звичний офіс, навіть у пошуку нових вражень. Таких людей, потенційно зацікавленних в проходженні квесту, але важких на підйом, всеж важко «затягти» в ескейп-рум. Вони могли б і не отримати задоволення від такого виду дозвілля, якщо б не одне «але».

Дитячі квест-кімнати у Харкові тільки на перший погляд здаються прив’язаними до певного приміщення, та насправді можуть проводитись і на вашій території.

blue-man-300x198 Виїздні квест-кімнати

Виїздні квест-руми являють собою непримітну коробку, яка зберігає в собі не одну годину веселого проводження часу. Разом із коробкою на вказане вами місце приїде досвідченний ведучий, котрий візьметься за створення головоломок і завданнь із привезеного інвентарю. Він проведе інструктаж, пояснить умови і правила, тим самим допомогаюси новачкам освоїтися.

Звісно ж, виїздні квести-кімнати для дітей Харків  не викличуть тих самих відчуттів, що і класичні ескейп-руми, тим не менш вони можуть стати тим першим кроком, що залучить в наше зростоюще комьюніті тих, хто не звик залишати домівку.