Вибрати квест, щоб потім не пошкодувати

Деякі думають, що вибрати квест легко. Потрібно просто порадитися з організаторами і зупинитися на одному із запропонованих варіантів, тому, що приверне більше. Але як бути, якщо Вас приваблює «Хогвартс», а друзів – «1408»? Вам подобається «Склеп», а дівчина категорично не хоче такого і всією душею рветься в подорож разом з Алісою і білим кроликом?

dream_quest_logovo_photo1-300x202 Вибрати квест, щоб потім не пошкодувати

Ось кілька порад, як можна вирішити цю проблему:

  1. Якщо Ви зібрали компанію не спонтанно, а друзів, яких давно не бачили і потім ще 5 років не побачите, складно не зважати на думку один одного. Швидше за все, Ви ще до відвідування квесту погортали сайт і прийняли рішення, куди підете і коли. Але якщо попередньо ні на чому не зупинилися, так, має сенс порадитися з організаторами, спитати поради. Якщо є попередні рішення, ті ж організатори розкажуть, в чому особливість того чи іншого квесту. Може, після того як Ви дізнаєтеся подробиці, приймете рішення почекати з відвідуванням обраного руму, а віддасте перевагу іншому, наприклад, тому що у Вас немає настрою лякатися, а є настрій повеселитися.
  2. Якщо Ви зібралися спонтанною компанією після кафе або довгого робочого дня, заздалегідь щось вирішити не вийде, тому можна зв’язатися з організаторами і дізнатися, який квест в даний час вільний. Вільна кімната може збігатися з тим квестом, про який Ви давно мріяли, а, може, не збігатися. Тут як вийде.
  3. Якщо у вашій компанії людина з фобією темряви або взагалі з будь-якою фобією, краще утриматися від похмурих кімнат на кшталт «Склепу» або «Дому маніяка». Звичайно, ця людина напевно буде проситися, щоб не псувати відпочинок і кинути собі виклик. Однак якщо Ви не впевнені в тому, що стан гравця дозволяє брати участь в страшних квестах, виберіть що-небудь не менш захоплююче, але нейтральне.
  4. Якщо у Вашій компанії є діти, ніщо не заважає запитати організаторів про те, куди можна сходити з дітьми. Але якщо Ви хочете влаштувати персональне дитяче свято, краще заздалегідь домовитися і забронювати дитячий квест разом з шоу і солодким столом.
  5. Хочете спробувати щось нове? Запитайте організаторів, які квест кімнати не схожі на інші, що в них оригінального?

Якщо Ви вперше прийшли і хочете складний квест, не відмовляйте собі в задоволенні, але головне – не забувайте просити підказки, якщо виникне така необхідність.