Час для хоррора і час для Хогвартса: як вибрати тему для всієї компанії?

Квест кімнати – сьогодні улюблена розвага у багатьох. Але різноманіття тим і рівнів складності іноді змушує впадати в ступор або, навпаки, судорожно сперечатися про те, куди краще піти. Буває, що компанія потенційних учасників підбирається різношерста, і тоді взагалі незрозуміло, що робити, як вибрати тему, яка влаштовувала б усіх.
Ось кілька порад, як вибрати тему, яка підходить для кожного.
Якщо Ви збираєтеся компанією заздалегідь, ніщо не заважає Вам точно так же обміркувати заздалегідь і це питання. Зазвичай так і буває. Тема обговорюється всіма учасниками. Є ще варіант, який називається «розберемося на місці». Воно-то і викликає велику кількість питань.

exitgames-300x225 Час для хоррора і час для Хогвартса: як вибрати тему для всієї компанії?
Ви приходите в квест кімнату, і Вам пропонують хоррор-тему, квест про психіатричну лікарню, квест по книзі або фільму, квест про лабораторію вченого, цирк та інше. Ви хочете в «Склеп», Ваша дівчина – пограти в «Алісу в країні чудес», а молодший братик – в «Хогвартс». Що робити?
1. Є старий добрий варіант компромісу. Тобто піти в квест, який спочатку не передбачався, щоб нікому образливо не було. Квест при цьому може бути схожий по темі на якийсь із раніше заявлених.
2. Можна кинути жереб.
3. Шляхом переговорів прийти до результату. Варто зрозуміти, може, Ваша дівчина не хочеться йти в «Склеп», тому що боїться, а брат – просто фанат Гаррі Поттера. Це, в цілому, поважні і зрозумілі причини.
4. Якщо серед Вас є той, хто боїться темряви, то, мабуть, квест «Темрява» не для нього.
5. Якщо зібралася компанія з 5 чоловік – фанатів «Піратів Карибського моря» або Стівена Кінга, то тут взагалі все просто. Можна вибрати квест з однойменною назвою про піратів або відвідати готельний номер «1408».
6. Якщо з Вами діти, тут варто уточнити у організаторів, куди можна піти з дітьми. Є квести персонально дитячі, для дорослих і універсальні, куди можна всім.
7. Якщо Ви витягли батьків, запитайте у них, що із запропонованого їм цікаво. Можливо, вони почнуть скромничати, довіряти Вашим вибором, а потім або злякаються або не зрозуміють, що робити. Це не проблема, звичайно, підказки допоможуть. Але Ви ж хочете порадувати їх.
Такі нехитрі правила допоможуть розібратися, коли варто піти в «Склеп» або в «Будинок маніяка», а коли – відвідати «Школу магії». І нехай на всіх рівнях складності і в усіх темах Вам щастить.