У що грає сучасна молодь

Як вважає старше покоління, молодь нині зовсім забула про те, як проводити час без своїх комп’ютерів та смартфонів. Та невже молоді люди зараз розважаються виключно за допомогою новомодних гаджетів? Про те, чим займає свій вільний час молодь, які ігри та розваги популярні, ми розкажемо нижче.

Пасивне дозвілля

Моллоді люди, не дивлячись на те, що в них так і вирує енергія, все ж піддаються первинному інстинкту економии сили. Саме цьому часто можно помітити хлопця чи дівчину розслабленними, коли вони просто сидять і не вживають ніяких зайвих рухів.

При цьому помилково буде вважати, що вони тільки і роблять, що дивляться в екрани своїх телефонів. Зараз дуже багато студентів і школярів захоплюється іграми, котрі були вигадані ще у середині минулого століття. Це різноманітні настільні й рольові ігри, які допомогають відволіктись від буденності і відчути себе кимось іншим.9465_original-300x196 У що грає сучасна молодь

Так, варгейми дозволяють стати генералом, а рольові ігри ДнД занурять у казковий чи фантастичний світ.

Не слід забувати і про прості настолки накшталт «Монополії» чи карткових ігр. Наступного разу, коли побачите молоду людину із колодою дивних карт чи іх гральними кістками, не слід думати про те, що вона зовсім відбилась від рук. Скоріш за все, вона просто захоплюється одією іх вище зазначених ігор.

Такі ігри мають дуже велику користь: вони допомогають знайти нових друзів, вчать спілкуватися з новими людьми, дозволяють розвивати логічне мислення і фантазію.

Активне проводження часу

Але рано чи піздно набридає сидіти на одному місці. Саме тоді навіть найбільш терплячі покидають квартири, гральні клуби і кафе, збираються в шумні компанії, щоб взяти участь в чомусь, що змусить їх ворушитися. Це ви могли помітити минулого літа, коли багато молодих людей зі своїми телефонами «ловили» покемонів.

«Pokémon Go» це звісно ж не єдина розвага, яка витягнула студентів та школярів на вулицю. Менший ажіотаж спостерігається навколо квестів, але, тим не менш, цей вид дозвілля більш довготривалий аніж, гучний додаток до смартфонім.

Сьогодні багато хто відвідує наші улюблені ескейп-руми, а також бере участь у бульш масштабних квестах на відкритому просторі. Таке своєрідне спортивне орієнтування дозволяє отримати багато позитивних емоцій разом зі своїми друзями.