Чи важливо проходити комп’ютерні квести перед квест-кімнатами?

Новачки, що збираються пройти квест-рум, ще не знають, як все влаштовано, і багато що може стати сюрпризом. Однак проходження подібних завдань на комп’ютері допоможе зорієнтуватися в «живій» ситуації.

Переносимо комп’ютерні квести в квест-кімнати

Багато хто знає, в чому особливість комп’ютерних квестів. Щоб розгадати таємницю, треба пройти завдання, як правило, в певній послідовності. Це можуть бути:IMG_5484-300x200 Чи важливо проходити комп'ютерні квести перед квест-кімнатами?

 • логічні загадки;
 • потрібно щось порахувати або переставити;
 • знайти предмети;
 • поставити знайдені предмети в певне положення;
 • прибрати зайве;
 • знайти ключ і відкрити їм потрібні двері і так далі.

Зазвичай дія відбувається в декількох кімнатах. У кожній з них треба виконувати різні завдання, як правило, є і підказки. Приблизно за таким сценарієм задумані і загадки в квест-кімнатах з тією лише різницею, що в «живих» квестах, де ви самі учасник, зазвичай 1 або 2 кімнати, якщо це не особливий рум з великою площею.

Чому корисно пройти комп’ютерний квест?

Якщо вам знайомі комп’ютерні ігри, де потрібно вирішувати завдання, то напевно:

 1. У квест-рум ви прийдете підготовленим, принцип деяких загадок буде вже знайомим.
 2. З’явиться можливість порівняти віртуальний і реальний світ. Цікаво, як виглядає в реалі улюблений всесвіт або схожий на нього.
 3. Визначити, як легше проходити завдання: сидячи в зручному кріслі або якщо бути безпосереднім учасником.
 4. Можна підготуватися перед проходження важких квестів. У румах так само, як і в комп’ютерній іграшці, є рівні складності.
 5. Зайвий раз перевірити свою уважність, і чи є потреба в додаткових підказках.

Однак якщо за вашими плечима немає досвіду геймерства, це не привід терміново встановлювати гру. Тим цікавіше буде познайомитися зі світом квестів і дізнатися, як все працює.