Захоплюючі сюжети дитячих квест кімнат

Квест кімнати для дітей Харків з’явилися відносно недавно, вже після того як отримали популярність дорослі варіанти розваг. Дитячі простори мають свої особливості і свої сюжети і теми, які в принципі перегукуються зі стандартними квестами. Антураж і декорації яскравіші і спрямовані на те, щоб діти сприйняли гру позитивно. Більші, виражені деталі, позитивні світлі відтінки, без залякувань, похмурості.

Крім того, дитячі квести – це не тільки гра і зустріч з друзями, але і можливість розвитку для дитини, шанс проявити здібності, вміння, показати батькам, чого вона досягла, враховуючи, що мама з татом мають можливість поспостерігати за дитиною, що проходить квест, на великому екрані за допомогою камери спостереження.

У що пограти?

Сьогодні в дитячих квест кімнатах можна відсвяткувати день народження дитини, подарувати їй справжню казку. Це можна зробити в таких іграх:

  1. «Шоколадна фабрика». Квест створений за мотивами відомого однойменного фільму. Потрібно розгадати основний секрет фабрики – рецепт шоколаду, а також відшукати вихід з неї, який сховав Віллі Вонка.
  2. «Школа магії». Якщо Ваша дитина і Ви самі шукаєте альтернативу Гаррі Поттеру, значить цей квест – те, що потрібно. Нова магічна школа, а також – завдання знайти вихід в інший світ за допомогою заклинань і магії.
  3. «Міньйон». Маленькі забіяки – помічники лиходіїв – зіпсували ліфт. Дітям належить з нього вибратися, попередньо полагодивши конструкцію. До слова, цей квест має і дорослу версію теж. Остання розрахована на двох осіб.

a77b767c0c6bb6f101f284e6d9f1cdab Захоплюючі сюжети дитячих квест кімнатКожен з квестів продуманий і розрахований на перемогу. Якщо діти з чимось не зможуть впоратися, організатори завжди допоможуть з підказкою. Відзначити день народження в квест кімнаті зручно ще й тому, що такий захід поєднує в собі цікаву ігрову програму з логічними задачками і головоломками і веселу атмосферу, яку створюють яскравий антураж та декорації. Приємним бонусом після проходження буде солодкий стіл, який стане нагородою переможцям.

Перед проходженням організатори обов’язково інструктують учасників, озвучують головні правила, те, як потрібно себе вести. Для дітей це можливість проявити кмітливість, здружитися ще міцніше, отримати частку позитиву і гарного настрою. Тому не сумнівайтеся, а замовте для дитини незвичайне свято.