Захоплюючі ігри, квести, кімнати

Ігри, квести, пошук предметів – все це так знайоме багатьом завзятим любителям проводити свої вечори за черговою комп’ютерною квест грою. А як щодо проводження корисного дозвілля, занурившись у світ квестових реалій з головою?

Якщо ви бажаєте побувати в іншій реальності, відчути нові емоції, дізнатися, наскільки швидко може йти час, як швидко калатає серце при його недостачі і як багато можуть означати звичайні на перший погляд предмети, то кращим рішенням буде участь в унікальному квест-проект Харкова під назвою «Ізоляція».

Квести, ігри, втеча з кімнати – всі ці тези зосереджені в єдиному проекті, покликаному внести різноманітність і трохи інтелектуального екстриму в Ваше повсякденне життя. Що потрібно для повного занурення в світ реального хоррор-квесту:

• Година вільного часу;
• Група учасників з 3-4 і більше чотирьох осіб;
• Логіка, кмітливість, спостережливість і командна згуртованість.

Поринь в атмосферу «Ізоляції»

На даний момент всім і кожному доступна одна з представлених на сайті «Ізоляції», унікальна і таємнича квест кімната (Харків – це одне з перших міст України, крім Одеси та Києва, де подібне проведення часу стало невід’ємною частиною дозвілля кожного другого жителя міста).

На Ваш вибір у розпорядженні квест-проекту є «Тюремна камера», «Лабораторія божевільного» і «Кімната допитів».

Також готуються до швидкого відкриття два нові випробування: «Гараж» і «Очима фотографа».

Кожна з представлених квест кімнат відрізняється складністю загадок, тематикою і неповторним атмосферним наповненням, яке в повній мірі відображає дизайн автентичних приміщень. Все тут відповідає дійсності, обманюючи вашу уяву, граючи з вашим розумом і змушуючи повірити в те, що все відбувається насправді.
Значною мірою подібного ефекту сприяє і оздоблення кімнат, і гори всілякої атрибутики, і наявність спеціального одягу, який належить приміряти на себе учасникам проекту реальний квест. Вибратися з кімнати буде не так і просто, тому все, що вас оточує, може стати потенційним ключем до бажаної волі.

Виберися з кімнати! Квести на час і унікальні головоломки від проекту «Ізоляція»

На вирішення всіх загадок гравцям відводиться всього лише година вільного часу. Не так багато, але достатньо для того, щоб знайти свободу силою власної думки…

Якщо Ви готові до випробування – ласкаво просимо в похмурі і загадкові квест кімнати «Ізоляції»!

Основне завдання в рамках кожної з унікальних кімнат – вирішення головоломок і пошук предметів; квести будуть безупинно розвиватися й удосконалюватися в міру того, як зростатиме аудиторія проекту «Ізоляція».

Так, вже сьогодні ми пропонуємо подібну розвагу не тільки для дорослої аудиторії. Квест кімната – це прекрасний подарунок для вашого допитливого чада, який із задоволенням організовує команда нашого творчого об’єднання.

Як не загрузнути в загадках і впоратися із завданнями? Рекомендації бувалих «гравців»

Насправді ігри, квести, кімнати, представлені Вашій увазі, незалежно від рівня складності, по зубах всім і кожному. Головне не втрачати пильності, уважно вислухати рекомендації інструктора і очистити розум від забобонів

Розум – усьому голова

Якщо раптом Ви почнете чути сторонні шуми або бачити те, чого просто, на Ваш погляд, бути не може, беріть себе в руки і концентруйте свою увагу тільки на вирішенні завдань. Світла голова – запорука Вашого успіху.

Командний дух – понад усе

Дії поодинці в подібних критичних ситуаціях, та ще й з обмеженим часом на прийняття рішень – неприпустима розкіш. Правила гранично прості: хочеш вибратися – навчись працювати в команді.

Довірся інтуїції

Незважаючи на складність загадок, всі вони вирішуються – хтось освоює принцип їх вирішення швидше, хтось повільніше. Якщо логіка не допомагає, підключаємо інтуїцію, яка може стати єдиним ключем до прийняття того чи іншого рішення.

Виберися з кімнати – квести на всі часи!

Всі ми незалежно від віку деколи бажаємо випробувати нові відчуття, які змогли б внести різноманіття в наше повсякденне життя. Проте в гонитві за створенням ефектних розваг, їхні творці дуже часто захоплюються їх зовнішньою складовою, забуваючи про саму суть. А суть ця полягає в тому, що кожна людина може отримати подібні емоції тільки в ситуаціях, які по відчуттям максимально наближених до реальних. Квест-проект «Ізоляція» надає можливість отримати подібний досвід, прокладаючи собі шлях до свободи, досліджуючи цілком реальний, матеріальний світ, підключивши логіку, кмітливість і здоровий глузд.