Захоплююча розвага для дітей – квест кімнати

Сучасних дітей зараз складно чимось здивувати, придумати оригінальний відпочинок або свято. Однак, існують речі, які точно сподобаються невеликій дитячій компанії – це квест кімнати в реальності. Ці розваги дозволять зануритися дітворі в світ пригод, виконати цікаві завдання, отримати море яскравих емоцій і вражень. Вони надовго запам’ятають час, проведений в квест кімнаті.

03b-300x225 Захоплююча розвага для дітей – квест кімнатиРеаліті квест-кімнати для дітей у Харкові та інших містах стануть чудовим проведенням часу на день народження. Батьки не один раз замислюється над організацією свята для своєї дитини, а також над тим, як розвеселити і так активну і галасливу дітвору. До того ж нелегко підібрати гри, які сподобаються абсолютно всім дітям. Тому хорошим рішенням стане проведення дозвілля або свята в квест кімнатах. Сьогодні для дітей пропонується величезний вибір квест проектів, тому вони зможуть пройти локацію, яка найбільше їм подобається.

Квест ігри передбачають дитячі команди, які складаються, як з 2-4 осіб, так з 15-20. Відносно віку, то краще за все починати водити дітей в ескейп руми з 11 років.

Така розвага гарантує занурення в чарівний світ квесту, який оповитий загадками і таємницями. Діти тут спробують вирішити оригінальні завдання і знайти приємні сюрпризи.

Чим корисні квест кімнати для дітей

Будь-яка людина в дитинстві мріє пройти неймовірні пригоди, зробити велике відкриття і розшукати закопаний скарб. Сучасні діти мають таку можливість, завдяки квест проектам. Ця розвага має такі переваги:

• У грі беруть участь всі;
• Можливість отримати яскраві емоції;
• Можна пройти незабутні пригоди;
• Ця гра захоплює всіх дітей;
• У команді можуть бути гравці різного віку, складу розуму і характеру;
• Чудова практика для вирішення складних завдань;
• Реаліті квест сприяє розвитку кмітливості, логіки, вчить взаємодіяти з іншими учасниками;
• Квест кімната знаходиться під постійним відеоспостереженням, тому можна не переживати за безпеку дітей;
• Дитина в такому середовищі зможе відкрити в собі нові можливості і якості характеру;
• В кінці гри команда обов’язково отримує подарунок.

Квест в реальності організовують керівники-інструктори, які можуть також брати участь разом з дітьми в ролі аніматорів. Вони можуть допомогти команді вирішити складні завдання, однак, як показує практика, діти набагато кмітливіші, ніж дорослі.

Квести ігри для школярів-підлітків можуть тривати, як правило, 2-3 години. Команда може проходити завдання, як в одному, так і в декількох приміщеннях, об’єднаних однією тематикою. Ескейп руми для дітей дуже оригінальні і загадкові, і щоб з них вибратися дітям потрібно буде виконати багато завдань. У підсумку, дитина зарядиться позитивними емоціями, навчиться працювати в команді, відкриє в собі нові можливості.