Рівні складності квест-кімнат

Перш ніж вирушити в квест-кімнату, не зайвим буде оцінити рівень її складності, зіставивши цей показник з можливостями і досвідом команди, яка зібралася. Існує кілька нескладних способів визначити цей критерій, наприклад, дізнавшись думку знайомих, які відвідували рум раніше, або ознайомившись з відгуками людей в інтернеті. Найбільш очевидний спосіб – відкрити сайт компанії, квест-рум якої Ви збираєтесь відвідати і дізнатися, як оцінюють гру самі її творці. Зазвичай рівнів не так вже й багато: легкий, середній, складний. Хоча, як не дивно, іноді навіть розробникам не вдається визначити його вірно.

pinkerton_vestern_odnazhdy_v_arizone_photo1 Рівні складності квест-кімнат

Як пройти складний квест

Бувають ситуації, коли вас вкрай зацікавила конкретна квест-кімната, але ви не впевнені, що рівень її складності вам під силу. Як би там не було, цей показник є змінною величину, залежною від самих учасників команди. Якщо Ви все ж зважилися на проходження подібного квесту, головне, не розгубитися, діяти спільно і бути максимально уважними.

Якщо більше 5 хвилин не вдається просунутися вперед, варто звернутися за підказкою до оператора. Не обов’язково просити пряму підказку, для початку йому досить натякнути вам, в якому напрямку необхідно рухатися, якими предметами для цього скористатися. Часто, сконцентрувавшись на необхідному об’єкті, знайти відповідь до розгадки виявляється значно простіше, ніж здавалося спочатку. Якщо і це не допоможе, завжди можна попросити більш конкретну підказку.

Насправді, будь-хто може пройти складний квест, але логічніше все ж починати з простіших варіантів. Відвідування двох-трьох легких кімнат Вам дозволить:

  • зрозуміти саму суть квест-кімнат, розібратися, як вони влаштовані;
  • набратися досвіду;
  • навчитися складати план дій під час проходження квесту;
  • почати орієнтуватися в часі, краще оцінювати, скільки хвилин залишилося до закінчення гри – спочатку розібратися з цим питанням досить складно, але через кілька ігор Ви зможете приблизно розуміти, встигаєте знайти розгадку чи пора звертатися за допомогою оператора;
  • спрацюватися командою, особливо, якщо її склад буде не особливо змінюватися від гри до гри.

Який би складності квест ви не вибрали, важливо пам’ятати, що приходити на гру варто в хорошому настрої і з бойовим настроєм, і тоді все обов’язково вийде.