Рівень складності в квест-кімнатах: наскільки він вирішальний?

Як правило, рівень складності квест-кімнати вказано на сайті організаторів. Оператори самі визначають, наскільки важко проходити їх гру, чи точно – це вже друге питання. Плюс можна розпитати друзів і знайомих, які вже побували в румі, важко їм було вирішувати загадки, очевидні або неочевидні були логічні ходи. Звісно, така оцінка буде суб’єктивною.

Рівні складності: які краще вибрати?

Зазвичай рівні складності проходження квест-кімнат умовно поділяються на легкі, середньої тяжкості і важкі.

Які ж краще в даний період часу?weuiWnxSEr0-300x200 Рівень складності в квест-кімнатах: наскільки він вирішальний?

  1. Легкий рівень. Підходить для новачків, але якщо ви в перший раз і хочете складніше, ніхто не заборонить вам вибрати інший рівень. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, з вами недосвідчені гравці, то це відмінне рішення.
  2. Середній. Зазвичай такий рівень зустрічається найчастіше. Це той випадок, коли дивляться не на ступінь складності, а вибирають тему, а вже потім виявляється, що рівень проходження середній. З підказками від операторів і з відносно досвідченою командою подужає будь-хто.
  3. Важкий/складний. Як правило, подібні оцінки даються не просто так. Доведеться дійсно подумати, через те що деякі дії будуть далеко неочевидні.

Існують ще лінійні квести, коли потрібно вирішувати завдання в певній послідовності, поетапно.

Коли дуже хочеться складний

Що робити, якщо дуже хочеться складний квест прямо зараз? Якщо дуже хочеться, то не тільки можна, а й треба. Взагалі ступінь складності – змінна величина. Попросіть в разі потреби давати вам підказки. Однак не прямі, що, так скажемо, відразу містять відповідь, а спочатку натяки:

  • що робити в даний момент часу;
  • на що звернути увагу;
  • який етап наступний;
  • куди докласти ту чи іншу деталь.

Можливо, це оператори думають, що квест складний, а для вас він буде раз плюнути. Головне – не треба тягнути з підказкою, якщо процес розгадки застопорився. Це тільки втрата часу. Пам’ятайте, що ви вибрали складний рівень, тут є, чим пишатися.

Взагалі набирати досвід краще в легких і середніх румах: намагайтеся проходити їх без підказок, підключайте дітей, батьків. Перший орієнтир при виборі квест-кімнати – це все-таки тематика, а не ступінь складності.