Вдале капіталовкладення – відкриття ескейп румів в Шанхаї

Шанхай – це одне з найбільш густонаселених міст нашої планети. Воно є центром Китаю щодо залучення іноземного капіталовкладення, сюди також відноситься і відкриття бізнесу підприємцями з усього світу. До того ж, великим плюсом є той фактор, що в Шанхаї можна вільно розмовляти англійською мовою в діловому спілкуванні, підписувати контракти і укладати договори.

Panorama_SHankhaya-300x217 Вдале капіталовкладення – відкриття ескейп румів в ШанхаїНікому не секрет, що китайська економіка на даний момент є однією з найбільш розвинених у світі. У Шанхаї добре розвинена промисловість, охорона здоров’я, освіта і культура. Відносно культури, то всі китайці просто не можуть уявити своє життя без караоке, танців, театрального мистецтва. Шанхай щороку відвідує величезна кількість туристів, щоб подивитися на хмарочоси, Падун, Ченхуанмяо, пройтися по набережній Вайтань, пошопитись в магазинах, адже Китай славиться своїми дешевими товарами. Місця для прогулянок і розваги в Шанхаї більш ніж достатньо. Варто приділити увагу і такому виду розваги, як ескейп квести.

На сьогоднішній день в Шанхаї відкрито велику кількість ескейп-кімнат. На онлайн-гідах можна підшукати собі більше 30 різних варіантів. Однак більшість з них створено тільки для місцевих жителів, так як, щоб взяти участь в них потрібно знати китайську мову. Тому, якщо ви хочете організувати власний бізнес в даній сфері, вам доведеться вивчити своїх конкурентів, однак це не буде легкою справою. Якщо детально вивчити відгуки відвідувачів квест кімнат в Шанхаї, то можна спостерігати таку тенденцію, як інтерес до хоррор-квестів, де багато звукових і світлових спецефектів. На деяких блогах можна знайти інформацію про те, що деякі жителі приміських районів спеціально приїжджають в місто, щоб пограти ескейп квести.

Фінансові питання

Для того щоб зареєструвати свій бізнес в Китаї через посередника доведеться віддати від 5 до 6 тис. доларів. За юридичну адресу потрібно буде платити близько 20 доларів на місяць, але це за умови, якщо зняти кімнату десь в передмісті. За рік юридична адреса обійдеться в суму 240 доларів. Від 900 до 2500 доларів доведеться заплатити за податки і різні збори. Послуги юриста в рік буде обходитися 500-600 доларів в рік. Бухгалтерія складе 150-200 доларів за місяць.

Таким чином. за одну квест рум доведеться віддати від 3 тис. доларів. До того ж краще відразу подбати про такі моменти, як обладнання, костюми, купити рекламу в газеті, зробити оголошення і т. д. При підрахунку вийде не дуже велика сума, але потрібно не забувати, що статутний бюджет залежить від комерційного міністерства. Якщо вхідний потік людей за добу складатиме 50-100 чол., то приблизний прибуток з однієї кімнати за день буде від 500 до 1000 доларів.

У підсумку, можна сказати, що Шанхай є прибутковим місцем для ведення свого бізнесу. Найголовніше, що тут ввічливі і гостинні люди, європейської культури не так багато, тому і бізнес вести не складно.