Весілля в квест кімнаті

Так, так, таке можливо. Дивуєтеся, як? Звичайно, розписувати Вас будуть у відповідній установі, тобто в палаці одруження, хоча теж, як домовишся. А ось після, замість обридлих і дивних конкурсів з нудним тамадою можна відвідати квест кімнату.

Сьогодні далеко не всі наречені замовляють сукні, в яких ні зітхнути, ні поворухнутися. І якщо Ваш вибір припав саме на зручну, просту і красивусукню, ніщо не завадить приміряти в найкращий день новий образ і продовжити пригода в квеструмі.

901fe4a2c703dff45191652d7319fccf-300x197 Весілля в квест кімнаті

В кімнату легко заявитися тільки вдвох. Це стане початком медового місяця. Можна прихопити з собою подружку та друга. Цією веселою компанією вийде подолати безліч перешкод замість того, щоб сидіти за столом на так званому «почесному» місці і думати, як розважити гостей. Зрештою весільне торжество – це, перш за все, для самих молодят, а вже потім для родичів, друзів, сусідів та інших. Потрібно запам’ятати цей день, як подію, яка не була нічим затьмарена. Все вийшло за вищим розрядом. А для цього варто вибрати не стандартні загальноприйняті розваги, а то, що подобається і хочеться саме тим, заради кого все затівалося.

Що можна придумати в квест кімнаті на весілля?

  1. Ви можете влаштувати змагання між молодятами і подругою з другом і піти в різні квест кімнати. Потім дізнаєтеся, хто вийшов першим. Може так статися, що вийдете одночасно.
  2. Відвідайте квест кімнату, куди можуть піти більше 5 осіб, наприклад, «Лабіринт». Ця локація сильно відрізняється від уже відомих. Досить згадати, що її площа складає 800 квадратних метрів, так що тут є, де розгулятися. Можна злякатися, розвеселитися, здивуватися, але нудно точно не буде нікому. Хочете запам’ятати своє весілля?
  3. На весіллі напевно буде багато фотографій, одна з них буде зроблена виході з квест кімнати, як пам’ять про перемогу, здобуту в хороший день.
  4. Це можливість втекти від гостей під слушним приводом або закінчити тривалийзахід раніше.
  5. Це можливість цікаво провести час, як Ви цього хочете, а не так, як прийнято.

Все, що потрібно зробити, – це завчасно забронювати квест кімнату на зручний для Вас час. Це робиться, щоб в той самий важливий день потрібна квест кімната не виявилася зайнятою. Але і в цьому випадку можна вибрати іншу або почекати поки звільнитися та, що подобається Вам.