Квест кімнати у Сумах

 

Квест кімната в Сумах – відмінний варіант для проведення вечора і спілкування з друзями. Що собою являє розвага, про яку так багато говорять? У квест кімнату проходять 2-4 людини і, вирішуючи різні завдання і головоломки, шукають вихід. Вибратися потрібно протягом 1 години. Адреналін просто зашкалює, враховуючи, що це не просто кімната з завданнями, а розвага, присвячена певній темі.

Які ж теми пропонує квеструм Суми?

1. «Ігри розуму». Дуже атмосферна кімната. В недалекому майбутньому криміналісти навчилися проникати в свідомість до злочинця. Ви і Ваша команда потрапите в свідомість серійного вбивці, потрібно буде зрозуміти його спогади.
Тільки розібравшись з усіма цими перипетіями, можна розкрити злочин, ну і відповідно вибратися з кімнати. Вас чекає захоплююча і похмура атмосфера, велика кількість дивних механізмів, схованок. Підключайте фантазію, логіку і кмітливість і, звичайно, шукайте вихід колективно.

2. «1408». Кімната створена за мотивами відомого твору Стівена Кінга. Ви потрапите в сумнозвісний номер готелю «Дельфін», де невдалих постояльців чекає щось жахливе. Чи зможете Ви вибратися з цього номера до того моменту, коли безумство і страх візьмуть верх? Останнім постояльцем був Майк Енслін – відомий письменник. Що з ним сталося – незрозуміло. Ну що, ризикнете?

7-300x133 Квест кімнати у Сумах

3. «Аліса в країні чудес». Ще одна кімната, зроблена за мотивами дитячої, як вважає дехто, книги про пригоди Аліси. Однак після прочитання виявляється, що книга таїть багато таємниць, і дорослим теж є, що знайти в настільки оригінальному творі.
Знайомі герої, відсилки до роману, гра слів, цікаві завдання, і все це під соусом легкого безумства і незвичайності. Заходьте в квест кімнату в Сумах і отримайте максимум задоволення.

4. «Психіатрична лікарня № 13». Ось де справжнє божевілля, так це в психіатричній лікарні. Розібратися, де реальність, а де хвора уява, може бути складно. Історія бізнесмена, який потрапив в кімнату з м’якими стінами, вразить Вас напевно. Чи був він божевільний, коли потрапив сюди або збожеволів в лікарні? Що за цим стоїть? Якою є правда?

5. «Лабораторія пришелепкуватого професора». Професор може бути і геніальний, але, як водиться, дивний, зі своїми тарганами в голові. Причому в прямому сенсі цього слова.
Після його дослідів деякі люди перетворювалися в тарганів. Щоб теж не перетворитися в тарганів, потрібно вибратися вчасно, тобто за 60 хвилин.

6. «Розслідування на Бейкер-стріт». Кімната таїть багато логічних задач, хоча на перший погляд це просто кабінет слідчого, який на хвилинку вийшов. Щоб не потрапити на справжній допит, використовуйте весь свій потенціал і вибирайтеся якомога швидше, заручившись підтримкою товаришів.
Краще бронювати квест кімнату в Сумах заздалегідь, щоб точно знати, що вона вільна. Якщо не впевнені, почитайте відгуки, а після відвідування обов’язково залиште свій, щоб ми знали, над чим працювати і що поліпшити.

13 комментариев в квесте “Квест кімнати у Сумах

 1. Женя

  Вау круто!!! Ждём открытия. Были в Полтаве очень понравилось)) ждём открытия))

 2. Илья

  Круто, очень интересно к вам сходить поиграть. Рады слышать что в Сумах есть Изоляция. Ждите в гости, обязательно поиграем у вас!

 3. Дарья

  Было интересно проходить комнату, все очень атмосферно!
  Комнаты очень хорошо продуманы, реально надо напрячь мозг и войти в кураж чтобы выйти из комнаты, обожаю)

 4. Очень атмосферное и увлекательное место, обстановка просто захватывает дух, интересные задания, и отличный персонал. Это потрясающее время провождение, советую всем сходить на досуге, с семьёй или друзьями ❤️❤️❤️❤️❤️

 5. влад

  Просто огромное количество эмоций!! Хотим еще! Оооочень рекомендую!!! Захватывающе, весело, интересно!

 6. Очень понравилось, из всех комнат в которых были до этого только в Изоляции соблюдается принцип Цена-качество, прохождение комнат вызвало нереальный восторг, спасибо за качественные услуги, было очень приятно вас посетить, будем всем советовать.

 7. Николай

  Побывали в Квест комнатах от Изоляции, были приятно удивлены, было очень интересно, выбрали именно Изоляцию потому что очень удобное место расположения, и смогли легко продолжить наш праздник после прохождения комнат, спасибо большое ребята за качественное обслуживание, и незабываемые эмоции, всем рекомендую Изоляцию кто ещё не знаком с этими ребятами

 8. Олег

  Всё было просто превосходно, получил много эмоций, спасибо Большое Изоляции что открылись еще и в нашем городе, лучшее развлечение которое пока что есть, как для детей так и для взрослых, будем ждать еще комнат от вас с нетерпением, Всем Рекомендую

 9. Денис

  Всё очень понравилось, очень классно и увлекательно, всем всё понравилось, актуальное место для людей всех возрастов, были приятно удивлены.

 10. Екатерина

  Прошли семьей комнату Шерлока! Мы в восторге! Было очччень интересно и весело! Классные задания, обалденное открытие механизмов , разнообразные интересные штучки – очень качественно все организовано и очень круто! Большое спасибо организаторам 🙏👍💪🤟🔥🔥🔥

 11. Оля

  Всё очень круто! Были на “Расследование на Бейкер-Стрит”! Очень зашло! Зацепки, головоломки, интрига! Это заставляет быстрее думать и быстрее принимать решение!
  Всем интеллектуалам советую!

 12. Яна

  Были на квесте в лаборатории чокнутого профессора, очень понравилась организация проведения самого квеста и сопровождение с подсказками, остались самые лучшие впечатления. Хочу побывать в новой комнате, рекомендую для посещения. Спасибо.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *