Квест кімнати у Сумах

 

Квест кімната в Сумах – відмінний варіант для проведення вечора і спілкування з друзями. Що собою являє розвага, про яку так багато говорять? У квест кімнату проходять 2-4 людини і, вирішуючи різні завдання і головоломки, шукають вихід. Вибратися потрібно протягом 1 години. Адреналін просто зашкалює, враховуючи, що це не просто кімната з завданнями, а розвага, присвячена певній темі.

Які ж теми пропонує квеструм Суми?

1. «Ігри розуму». Дуже атмосферна кімната. В недалекому майбутньому криміналісти навчилися проникати в свідомість до злочинця. Ви і Ваша команда потрапите в свідомість серійного вбивці, потрібно буде зрозуміти його спогади.
Тільки розібравшись з усіма цими перипетіями, можна розкрити злочин, ну і відповідно вибратися з кімнати. Вас чекає захоплююча і похмура атмосфера, велика кількість дивних механізмів, схованок. Підключайте фантазію, логіку і кмітливість і, звичайно, шукайте вихід колективно.

2. «1408». Кімната створена за мотивами відомого твору Стівена Кінга. Ви потрапите в сумнозвісний номер готелю «Дельфін», де невдалих постояльців чекає щось жахливе. Чи зможете Ви вибратися з цього номера до того моменту, коли безумство і страх візьмуть верх? Останнім постояльцем був Майк Енслін – відомий письменник. Що з ним сталося – незрозуміло. Ну що, ризикнете?

7-300x133 Квест кімнати у Сумах

3. «Аліса в країні чудес». Ще одна кімната, зроблена за мотивами дитячої, як вважає дехто, книги про пригоди Аліси. Однак після прочитання виявляється, що книга таїть багато таємниць, і дорослим теж є, що знайти в настільки оригінальному творі.
Знайомі герої, відсилки до роману, гра слів, цікаві завдання, і все це під соусом легкого безумства і незвичайності. Заходьте в квест кімнату в Сумах і отримайте максимум задоволення.

4. «Психіатрична лікарня № 13». Ось де справжнє божевілля, так це в психіатричній лікарні. Розібратися, де реальність, а де хвора уява, може бути складно. Історія бізнесмена, який потрапив в кімнату з м’якими стінами, вразить Вас напевно. Чи був він божевільний, коли потрапив сюди або збожеволів в лікарні? Що за цим стоїть? Якою є правда?

5. «Лабораторія пришелепкуватого професора». Професор може бути і геніальний, але, як водиться, дивний, зі своїми тарганами в голові. Причому в прямому сенсі цього слова.
Після його дослідів деякі люди перетворювалися в тарганів. Щоб теж не перетворитися в тарганів, потрібно вибратися вчасно, тобто за 60 хвилин.

6. «Допити». Кімната таїть багато логічних задач, хоча на перший погляд це просто кабінет слідчого, який на хвилинку вийшов. Щоб не потрапити на справжній допит, використовуйте весь свій потенціал і вибирайтеся якомога швидше, заручившись підтримкою товаришів.
Краще бронювати квест кімнату в Сумах заздалегідь, щоб точно знати, що вона вільна. Якщо не впевнені, почитайте відгуки, а після відвідування обов’язково залиште свій, щоб ми знали, над чим працювати і що поліпшити.

9 комментариев в квесте “Квест кімнати у Сумах

 1. Женя

  Вау круто!!! Ждём открытия. Были в Полтаве очень понравилось)) ждём открытия))

 2. Илья

  Круто, очень интересно к вам сходить поиграть. Рады слышать что в Сумах есть Изоляция. Ждите в гости, обязательно поиграем у вас!

 3. Дарья

  Было интересно проходить комнату, все очень атмосферно!
  Комнаты очень хорошо продуманы, реально надо напрячь мозг и войти в кураж чтобы выйти из комнаты, обожаю)

 4. Очень атмосферное и увлекательное место, обстановка просто захватывает дух, интересные задания, и отличный персонал. Это потрясающее время провождение, советую всем сходить на досуге, с семьёй или друзьями ❤️❤️❤️❤️❤️

 5. влад

  Просто огромное количество эмоций!! Хотим еще! Оооочень рекомендую!!! Захватывающе, весело, интересно!

 6. Очень понравилось, из всех комнат в которых были до этого только в Изоляции соблюдается принцип Цена-качество, прохождение комнат вызвало нереальный восторг, спасибо за качественные услуги, было очень приятно вас посетить, будем всем советовать.

 7. Николай

  Побывали в Квест комнатах от Изоляции, были приятно удивлены, было очень интересно, выбрали именно Изоляцию потому что очень удобное место расположения, и смогли легко продолжить наш праздник после прохождения комнат, спасибо большое ребята за качественное обслуживание, и незабываемые эмоции, всем рекомендую Изоляцию кто ещё не знаком с этими ребятами

 8. Олег

  Всё было просто превосходно, получил много эмоций, спасибо Большое Изоляции что открылись еще и в нашем городе, лучшее развлечение которое пока что есть, как для детей так и для взрослых, будем ждать еще комнат от вас с нетерпением, Всем Рекомендую

 9. Денис

  Всё очень понравилось, очень классно и увлекательно, всем всё понравилось, актуальное место для людей всех возрастов, были приятно удивлены.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *