Країни, в яких квест-руми користуються найбільшою популярністю

Ще не так давно лише одиниці знали, що є така розвага, як квест-кімната. Сьогодні ж багато хто, замість традиційних походів у кафе і прогулянок по парку, відвідує квест-рум і залишається задоволений проведеним часом.

Топ-6 країн, охоплених «квестоманією»

Не дивно, що популярність квестів в реальності охопила весь світ. Представляємо вашій увазі шістку країн, в яких подібні игри користуються особливою любов’ю.

sposoby-2-300x168 Країни, в яких квест-руми користуються найбільшою популярністю

  • Сполучені Штати Америки. Майже в кожному штаті є компанії, які займаються організацією квестів. У рейтингу за кількістю квест-румів лідирує Лос-Анджелес, за ним розташувався Нью-Йорк. Варто зазначити, що в США організовано квест-кімнати, які діти можуть відвідувати без супроводу дорослих.
  • Росія. За кількістю міст, в яких зазначено наявність квест-кімнат, Росія дещо програє США, однак за кількістю компаній-організаторів та сюжетів росіянам немає рівних. На сьогоднішній день в Росії налічується 2150 діючих квест-кімнат, і цей показник є рекордним. Найбільше квест-румів концентрується в Москві і Санкт-Петербурзі.
  • Канада. Сьогодні створенням квест-кімнат займаються 90 канадських компаній. За рівнем затребуваності квестів Канаду можна порівняти з США. Найбільш часто відвідують квест-кімнати жителі таких міст: Ванкувер, Річмонд, Маркем, Норт-Йорк.
  • Нідерланди. Близько 200 тематичних спрямувань і сюжетів квест-румів дозволяють Нідерландам займати провідні позиції в рейтингу країн-любителів квестів. Подібні ігри тут розвинені в 30 містах, що є досить солідним показником для невеликої країни.
  • Німеччина. Країна має непогані передумови для масштабного поширення квест-індустрії, однак, якщо порівняти Німеччину з США і Росією, зараз справи йдуть більш ніж скромно. Загальна кількість міст, в яких поширені квест-руми, – 69. З них в 45-ти діє лише по 1 кімнаті. Тільки 5 міст – Берлін, Мюнхен, Кельн, Гамбург і Франкфурт – можуть похвалитися більшою кількістю квест-кімнат.
  • Великобританія. Тут ситуація приблизно така ж, як і в Німеччині. Незважаючи на те, що кількість міст і організаторів досить невелика, а сценарії не вражають яскравими цікавими ідеями, англійці відкрили спеціальний ресурс, присвячений квест-румам. Він включає всю цікаву інформацію про існуючі кімнати, а також відгуки відвідувачів.

Далі в рейтингу розташувалися такі країни, як Польща, Угорщина, Австралія і Іспанія.