Чи варто радитися з організаторами при виборі теми квесту?

І досвідчені квестомани, і новачки вважають за краще самостійно вибирати теми квестів. І це правильно. Ніхто, крім Вас, не знає, чого більше хочеться: злякатися, розвеселитися, заморочитися або просто поспілкуватися з друзями. А, може, Ви – фанат певного світу і дуже хочете побувати в шкурі головного героя. У будь-якому випадку рекомендація порадитися з організаторами зовсім незайва. І ось чому.

vzaperti-300x200 Чи варто радитися з організаторами при виборі теми квесту?

  1. Як кажуть, організатори поганого не порадять. Перш за все, вони скажуть, які кімнати вільні, якщо Ви не бронювали заздалегідь, а прийшли ось «на зараз».
  2. Організатори знають власні квести, як свої п’ять пальців. Їм не потрібно заглядати на сайт, щоб зорієнтуватися, який квест складний, який легкий, а який – середньої тяжкості. Вони пам’ятають, де які загадки, і якщо Ви озвучите свої побажання в цьому плані, то вони порекомендують відповідний квест або кілька.
  3. Квест, як правило, починається з вибору теми (але це необов’язково), організатори дуже часто допомагають зорієнтуватися в цьому питанні. Наприклад, Ви прийшли в перший раз, не знаєте, куди краще сходити, особливо нічого не чіпляє або, навпаки, чіпляє все і відразу і хочеться скрізь. Кілька уточнюючих запитань від організаторів, і ось Ви вже отримуєте необхідні рекомендації.
  4. Буває так, що досвідчені гравці вже відвідали квест кімнати в Черкасах, тоді організатори можуть порадити цікаві квест руми в інших містах. Вони можуть розповісти про акції, знижки, новини, вдосконалення та інше.
  5. В залежності від того, з ким Ви прийшли, з дітьми, з друзями, з колегами, з другою половинкою, організатори так само можуть порадити квест кімнату.
  6. Організатори обов’язково проінструктують, як себе вести в квест кімнаті, чого торкатися, які дії робити, на що звертати увагу. Вони розкажуть про всі умовні позначення, про дрібні деталі і так далі.
  7. Зв’язок з організаторами тримається протягом всього часу проходження квесту. У будь-який момент можна попросити підказки, якщо справа застопорилася. Не потрібно соромитися або боятися. В цьому нічого страшного немає.
  8. Після закінчення квесту можна зробити спільну фотографію.

Організатори завжди готові допомогти, підказати, проконсультувати. Це чарівні палички і чарівники квестів, які зроблять все, щоб проходження квест кімнати запам’яталося надовго, вийшло цікавим і захоплюючим.