Чи варто довіряти рейтингу квест кімнат?

Відгуків про квест кімнати залишають багато, причому незалежно від того, сподобалося чи не сподобалося певним учасникам в квест румі. В основному, звичайно, пишуть відгуки позитивні, але можуть і залишити думку, де скажуть про те, що чогось не вистачило.

fobiya_amneziya_photo1 Чи варто довіряти рейтингу квест кімнат?

Взагалі індустрія квестів практично не має негативних відгуків, якщо мова не йде, наприклад, про спілкування з адміністрацією, але тут зазвичай все в порядку. Самі ж квести – це суцільне враження та гарний настрій, проте рейтинг у різних кімнат все одно може бути різний. Це відбувається з багатьох причин:

  1. На хвилі популярності певного серіалу і книги може бути популярна і квест кімната. Про неї пишуть, залишають відгуки, звуть друзів, організатори, бачачи таку підвищену цікавість, намагаються її модернізувати, вдосконалити. Потім хвиля інтересу з плином часу може спадати.
  2. Найчастіше високий рейтинг у незвичайних кімнат. Під незвичайними тут маються на увазі кімнати, де, наприклад, більше площа в порівнянні зі стандартним квест румом, і в кімнаті може розміститися більша кількість людей, або це квест з акторами і т.д. Кімнати привертають завзятих квестоманів, які вже собаку з’їли на розвазі і хочуть спробувати щось нове.
  3. Багато відгуків у квестів з хоррор-тематикою, так само, як і великі черги у екстремальних атракціонів. Люди хочуть злякатися, вкинути адреналін в кров, отримати яскраві враження, врешті-решт, випробувати себе, кинути собі виклик.

Однак Вам абсолютно не повинні подобатися ті квести, які користуються популярністю у інших. Зрештою, переваги у всіх різні, і те, що подобається одному, може зовсім не сподобається іншому. Деякі люблять легкі, розважальні квести, без страшних символів і складних завдань, але зазвичай такі люди приходять поспілкуватися з друзями і провести час цікаво, вони не будуть вивчати рейтинги в пошуках ідеального квеста. Але це зовсім не означає, що їх переваги або те, що вони люблять, не заслуговує високого місця в списку.

Радимо озиратися на рейтинг тільки заради інтересу, щоб дізнатися, що зараз популярно. Здебільшого варто орієнтуватися на власні переваги і настрій, тому що кожен може змінити власним симпатіям і піти в квест, який ще вчора обходили б десятою дорогою. Той, хто спочатку боявся просто увійти в кімнату, завтра захоче виповзти зі склепу або впоратися зі складним механізмом.