Змагання двох квест-кімнат

Стандартна кількість учасників для проходження квест-кімнати – 4-5 чоловік. Що робити, якщо вас зібралося набагато більше, а взяти участь хочеться всім. Ні в якому разі не потрібно відмовлятися від ідеї. Можна влаштувати змагання двох кімнат.

Змагання двох команд

Наприклад, ви збираєтеся оцінити складність квест-кімнати в Києві. Це відмінне рішення, але в компанії 10 чоловік. Йти всім по черзі нецікаво. Варіант виходу з проблеми очевидний: варто піти одночасно в різні квест-кімнати і влаштувати змагання: хто раніше зможе знайти вихід.

Якщо ви в столиці, можете обрати, наприклад:

  1. «На межі божевілля» – шалений світ, в який потрапив відомий бізнесмен. Правда, незрозуміло, чи був він дійсно хворий або якась інша причина привела його в дім скорботи.
  2. «Аліса в Задзеркаллі» – незважаючи на те, що кімната зроблена за мотивами художнього твору, цей світ не менш божевільний, ніж психіатрична лікарня.

Розділіться на 2 команди: нехай одна відправиться розгадувати таємницю бізнесмена, а інша – секрети кролячої нори. Крім власне бажання вибратися з руму, виникне ще одна мотивація: ви будете прагнути вийти з кімнати раніше суперників. HT-HtK51Ag8-300x200 Змагання двох квест-кімнатЗавдяки цьому ви не станете даремно гаяти час, а відразу почнете діяти: можна спробувати розподілити ролі, щоб кожен зміг взяти участь в досягненні спільної мети. Нехай один шукає ключі, інший роздумує над головоломкою, а третій вирішує, куди потрібно помістити знайдений предмет. У той же час невідомо, яку стратегію виробила команда суперників, і які загадки дісталися їм. Втім, дві запропоновані кімнати однаково середнього рівня складності проходження, але це зовсім не означає, що ви однаково виберетеся, наприклад, через 45 хвилин. Буває так, що учасники довго не наважуються просити підказки, а час йде. Пошук застопорився, а зізнаватися в тому, що потрібна підказка, хтось не захоче. Це не дуже хороша звичка, тому що в кінцевому підсумку гаяння часу може зіграти на руку суперникам.

Після проходження квест-кімнати цікаво буде дізнатися, яка ж команда виявилася у виграші і поділитися враженнями про процес проходження. Якщо є час, можна помінятися місцями, і перевірити, яка кімната тій чи іншій команді далася легше.

Можна навіть придумати невеликий приз команді-переможцю, який залишиться на пам’ять про веселу пригоду.