Сертифікат

Ви не вирішили, що подарувати своїй коханій людині? Подаруйте їй оригінальний і незабутній сюрприз – емоції.

м.Харків, вартість подарунка 600 грн. Ціна сертифікату у екшн квест Карантин, Післязавтра – 800 грн. Ціна сертифікату у квест Лабіринт – 1000 грн. Ціна сертифікату у кіноквест Хогвартс, Пірати Карибського моря, Аліса у країні чудес, Іспит, Фантом, Чарівний автобус і Гаррі Поттер, У всі тяжкі – 600 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м.Харків, вул. Чернишевська, 42 з 13:00 в будні дні і з 10:00 у вихідні та святкові дні.

9AEA69D3CF1D999A5340E93C309886FAE101C6726137F290DCpimgpsh_fullsize_distr Сертифікат

м.Хмельницький, вартість подарунка 600 грн. Придбати сертифікат можна за адресою: м. Хмельницький вул. Грушевського, 96, вул. Проскурівська, 19. Термін дії сертифіката 1 рік з моменту видачі.

м.Чернігів, вартість подарунка 500 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченко, 19.

м. Київ, вартість подарунка 600 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою м. Київ, вул. Евгения Коновальца (Щорса), 44А

м.Дніпро, вартість подарунка 500 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м.Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17 ТРЦ “Караван”

м.Полтава, вартість подарунка 550 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м.Полтава, вул. Гоголя, 26

м.Одеса, вартість подарунка 500 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м.Одеса, вул. Пушкінська, 6

м.Сєвєродонецьк, вартість подарунка 400 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Курчатова 40а

м. Вінниця, вартість подарунка 600 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 24

м. Маріуполь, вартість подарунка 450 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: м. Маріуполь, ТРЦ Порт Сіті, Запорізьке шосе, 2

м. Запоріжжя, вартість подарунка 500 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою: вул. Лобановського, 12

м. Кривий Ріг, вартість подарунка 500 грн. Подарунковий сертифікат дасть Вам можливість брати участь в грі команді від 2-х до 4-х чоловік. Сертифікат забрати можна за адресою:  вул. Володимира Великого, 24-б

Оплата можлива як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Термін дії сертифіката 1 рік з моменту видачі! Сертифікат дійсний протягом 1 року з моменту активації. Активація сертифіката відбувається на наступний день після дня придбання (видачі). У разі, якщо сертифікат не буде використаний протягом його терміну дії, грошові кошти, сплачені за нього, поверненню не підлягають.

Сертифікат куплений на території певного міста не поширюється на інші міста.

400kh400_SERTIFIKAT_novyy-1024x1024 Сертифікат

 

17 комментариев в квесте “Сертифікат

 1. Екатерина

  Добрый день. Хотела бы купить сертификат в подарок. Скажите, пожалуйста, сертификаты выдаются именные или нет? Обязательно ли выбирать комнату заранее или это может сделать позже сам учасник? В какое время можно забрать сертификат? Нужно ли заранее заказать сертификат или можно приобрести его сразу же прийдя в офис?
  Буду благодарна за ответы.

 2. Изоляция

  Сертификат и комнаты нужно бронировать заранее по телефону. Забирать можно с 10:00 до 23:00 предварительно созвонившись.

 3. Лилия

  Я всё таки немного не поняла по сертификату.
  Хочу подарить человеку поход в комнату, но заранее не хочу об этом говорить.
  Можно ли купить сертификат без бронирования комнаты и время? А после того как я подарю человеку сертификат он сам забронирует комнату и время?

  1. Изоляция

   Лилия добрый день, вы можете купить заранее сертификат и подарить его человеку. Заказ комнаты можно сделать в любое удобное для вас время.

 4. Світлана

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, яка кімната розрахована на дітей 12-13 років. Якщо в нас буде 8-9 дітей, як бути в такому випадку? Дякую

 5. Елисей

  Скажите,Подарочный сертификат действует абсолютно на все комнаты?

  1. main-admin

   Здравствуйте! Он действует на все наши комнаты, кроме экшен-квеста “Карантин”. На данную локацию идет отдельный подарочный сертификат.

 6. Наталья

  Добрый день! Подскажите пожалуйста сертификат нужно заказывать заранее или можно подъехать на Чернышевского, 42 и сразу забрать. И график работы если можно.

 7. Анастасия

  Добрый день, можете ли выслать сертификат почтой?

 8. Наташа

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, сертификат нужно заказывать заранее (как это можно сделать?) или можно просто подъехать на Чернышевского, 42 и сразу забрать?

  1. main-admin

   Здравствуйте! Сертификат Вы можете приобрести на Чернышевской 42 с 14:00 до 21:30 в любой день.

 9. Олег

  Скажите, у меня есть сертификат, как я могу им воспользоваться ?

 10. Алёна

  Здравствуйте, можно ли приобрести сертификат в Мариуполе?

 11. Дмитрий

  Добрый день какая стоимость на 7 человек?

 12. Александра

  Добрый день, а возможно ли заказать доставку сертификата по Харькову, если нет возможности забрать в указанное время? Спасибо.

 13. Ольга

  Не проживаю в Харькове. Возможно ли оплатить онлайн и получить сертификат на email, чтобы после подарить его имениннику.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *