Сімейні вихідні в квест кімнаті

Куди сходити на вихідних, щоб було весело і цікаво як дітям, так і дорослим? Сакраментальне питання, адже навіть з атракціонами не завжди виходить однозначно, тому що якщо це вихід з дітьми, доведеться купувати дитячі квитки на дитячі каруселі та спостерігати за чадом, відмовляючи собі у відпочинку. На дорослі атракціони дітей не пускають, а залишити їх часто нема з ким. Звичайно, є дитячі кімнати, але це не зовсім вихід, коли хочеться спільного відпочинку. Альтернативним рішенням може стати квест кімната. Ця нова розвага швидко завоювала популярність в наших широтах завдяки незвичності і новому підходу до індустрії розваг.

Куди сходити всім разом?

  1. Тематика квестів різноманітна. Є варіанти в основному тільки для дорослих (досить страшні, зі складними завданнями і важкою атмосферою). Наприклад, «Склеп» або «Лабіринт».
  2. Є тільки дитячі. «Непосиди», «Школа магії», «Шоколадна фабрика». Відмінний варіант для того, щоб відсвяткувати дитячий день народження і порадувати іменинника цікавим проведенням часу, невимушеною атмосферою. Квест кімната для дітей Харків відрізняються веселими завданнями, особливим підходом організаторів до маленьких гравців.
  3. Є варіанти для сімейного походу. Це можуть бути «Пірати Карибського моря», «Аліса в країні чудес», «Хогвартс», «Мумія» та інші. Складність завдань в цих румах, як правило, середня. Буде весело і дітям, і дорослим. Це прекрасний варіант для сімейного відпочинку.

cover-d01aca634d86b88245508b0c8a63de91-1 Сімейні вихідні в квест кімнатіЯкщо Ви з чимось не справляєтеся, завжди можна попросити підказку у організаторів. Взагалі найчастіше учасники квесту виходять з кімнати вчасно. Рідко, коли буває навпаки. Тому не лякайтеся, якщо Ви застопорилися, а час йде, це не означає, що Ви програли. Але перш ніж попросити підказку у організатора, запитайте у своєї дитини, може бути, вона щось помітила, чого не побачили Ви.

Квест краще атракціонів для сімейного відпочинку тим, що батькам і дітям не доведеться розлучатися, як би це було у випадку з атракціонами. Можна проходити кімнату спільними зусиллями, спільними зусиллями шукати вихід, розгадувати загадки і головоломки. Все це сприяє зближенню членів родини. Це відмінна можливість розвіятися, побувати в неформальній обстановці, стати ближче один одному. Спробуйте пройти квест, і гарантуємо – Вам сподобається.