Секрети успіху квест-кімнати

Організувати квест – не така вже й проста задача, як може здатися на перший погляд. Кмітливість і творчий підхід – це, звичайно, чудово, але без грамотної подачі квест, що тримається лише на цікавій ідеї, буде придатний тільки для гри у вузькому колі осіб.

Якщо ви загорілися бажанням створити власний реаліті-квест, підготуйте себе до того, що вам доведеться гарненько попрацювати, так як серйозний проект з натяком на перспективний розвиток передбачає вкладення сил, часу і грошей.

Про що повинен пам’ятати організатор квест-руму

Якщо ви – організатор-початківець і тільки збираєтеся запустити власний реаліті-квест, підійдіть до процесу з усією відповідальністю, не забуваючи про те, що навіть найменша помилка може негативно відбитися на вашому бізнесі. Особливу увагу приділіть таким ключовим моментам.

  • Приміщення. Поки у вас не буде власної території для реалізації ідей, навіть не замислюйтесь про інші організаційні моменти. Квест – це гра, яку можна влаштовувати повсюдно, але для підприємця, що запускає власний проект, проведення квесту на вулиці – не комільфо. Крім того, в своєму приміщенні ви будете застраховані від форс-мажорних обставин.
  • Сюжет. Це те, що в першу чергу привертає аудиторію. Можна організувати квест за мотивами книги, фільму, взяти за основу будь-яку історію – головне, щоб вона була цікава у своєму жанрі.

sposoby-2-300x168 Секрети успіху квест-кімнати

  • Подача. Необхідно не тільки вибрати сюжет, а й грамотно піднести його гравцям, тобто розробити інтер’єр, створити декорації і всіляку атрибутику. Сюди ж входить підготовка невід’ємних елементів будь-якого квеста: загадки, ребуси, шифри, коди і т.д. При цьому, складаючи головоломки, найкраще постаратися знайти золоту середину, щоб із завданням зміг впоратися будь-який учасник незалежно від рівня його інтелектуальних здібностей. Крім того, важливо орієнтуватися на гравців різного віку, роду діяльності та захоплень.

 

 

Це три кити, на яких тримаються всі квест-проекти. Запропонуйте людям місце, де можна відмінно повеселитися, і до вас повалить натовп заінтригованого народу, бажаючих гарно провести час. Облагородьте ваше «дітище», не забудьте про приємні дрібниці і сюрпризи, які неодмінно порадують учасників, гарненько приправте піаром, і ви отримаєте дуже смачну «страву», яку захочеться їсти нескінченно.