Найбільш незвичайний день народження в квест кімнаті «Ізоляція»

Якщо ви бажаєте себе відчути учасником загадкових і захоплюючих пригод, розкрити власний потенціал, пізнати своїх друзів, колег або членів сім’ї з нового боку, то все це можливо в різних квест проектах «Ізоляції». Якщо ви хочете провести день народження , то можете не сумніватися в тому, що незабутні відчуття будуть гарантовані.

Спробуйте себе в ролі головного героя фільму

Унікальні можливості квестової гри в реальності вразять навіть самого запеклого гравця. Вам надається можливість стати учасником сюжету, який заснований на подіях, що відбуваються в різних локаціях. На даний момент можна знайти квест кімнати, побудовані на пригодницькому, історичному, детективному, трилер або хоррор сюжеті. Така велика кількість сценаріїв не дасть розслабитися ні на одну хвилину. Вам потрібно буде пройти ряд цікавих і хитрих випробувань, і вам необхідно буде відрізнити правду від брехні в цій низці загадкових завдань, які тонко балансують на межі реальності і фантастики.
Якщо ви вирішили подарувати на день народження своєму другові, колезі або члену сім’ї похід в квест кімнату, то в першу чергу, вам слід орієнтуватися на його інтереси. Так як вам буде набагато простіше вибрати подарунок, якщо ви точно визначитеся з тим, яка сфера життя є для іменинника пріоритетною. У пріоритеті у чоловіків, як відомо, їх хобі, наприклад, риболовля. Спортсмен завжди мріє про поїздку на матч, любитель детективів – про пригоди Шерлок Холмс, а мисливець-турист – про захоплюючий похід. Відповідно, за їх інтересами можна підібрати підходящий сюжет квест кімнати.

400kh400_SERTIFIKAT_novyy-300x300 Найбільш незвичайний день народження в квест кімнаті «Ізоляція»
Тому забронюйте імениннику в компанії з вами місця в ескейп рум. Таке загадкове приміщення, наповнене різними головоломками, загадками, таємницями, ребусами і шифрами, розгадка яких принесе учасникам перемогу над таємною кімнатою і вихід з неї.
Переваги квест кімнати «Ізоляція»
• Оригінальний сценарій;
• Авторські незвичайні ідеї;
• Яскраві декорації зі спецефектами;
• Непередбачуваність сюжетної лінії;
• Реалістичність подій.
«Ізоляції» допоможе відмітити дитяче день народження  у Харкові та перенесе вас в абсолютно іншу реальність. Динамічні ситуації, які можуть бути використані лише швидких і правильних рішень, можливість вибрати команді колоритні образи – все це дозволяє відчути себе героєм захоплюючого фільму.