Найпопулярніші тематики квест-румів

Історія квест-румів ледь нараховує 10 років, а на просторі СНД цей вид дозвілля зя’вився й узагалі нещодавно. Тим не менш, у аудиторії, яка актівно навідує такі кімнати, вже встигли сформуватись свої смаки і вподобання.

Які ж теми цікавлять завсідників квестів в реальності?

На останньому місці нашого імпровізованного топу шпигунські квести. Вже минув час холодної війни і Джеймс Бонд здав свої позиції, але всеж багато хто хоче відчути себе таємним агентом. Втекти з кімнати для допитів чи тюремної камери, прихопивши для своїх кураторів пакет із важливими документами, це те, про що мріяли наші батьки за переглядом «17 миттєвостей весни».

Наша ісорія надає величезний простір для фантазії тим, хто займається створенням квестів. Історична тематика приваблює і гравців. Багато хто готовий віддати гроші, щоб потрапити в ті часи, в яких не хотілось би опинитися в реальному житті. Охоплена чумою середньовічна Європа й бункери Другої світової війни, фортеці феодалів й алхімічні лабораторії — все це приваблює нас, обіцяючи гострі відчуття.

Не дуже популярна у нас, але вподобана зарубіжним завсідникам квест-румів, детективна тема зайняла третє місце. Англійці, котрі є співвітчизниками Шерлока Холмса, прямо-таки горять бажанням опинитися на сторінках творів Конан Дойля і Едгара Алана По.

Люди, яким реальна наша історія здається занадто нудною, забезпечили срібло фантастичній тематиці. Середнім вікам вони надають перевагу всесвітам «Володаря перснів» і «Гри престолів», а кібер-панк приваблює їх більше, ніж період, коли весть світ зійшовся у світових війнах.

Почесне перше місце дістлось звісно ж квест-хоррорам. Здавалося б, мало задоволення у тому, щоб опинитися переслідуваним серійним вбивцею, та саме в таких кімнатах, присвячених фільмам жахів, люди отримують повній спектр ємоцій, а також море задоволення та адреналіну.