З ким краще проходити квести?

Сфера розваг сьогодні переповнена пропозиціями. Однак все частіше люди віддають перевагу дозвіллю в квест кімнатах. Це новий вид розваг, який, як правило, являє собою закрите приміщення, оснащене різноманітними завданнями.

Для реалістичності гри, ескейп рум обладнуються яскравими декораціями, учасникам квесту даються костюми, і все це в сукупності дозволяє повністю зануритися в світ пригод, і на деякий час відволіктися від сірих буднів.

Реаліті квест – це командна гра, яка передбачає участь від 2-х до 20-ти і більше осіб. Все залежить від складності сюжету. Тому до вибору команди слід ставитися також ретельно.

sff-300x199 З ким краще проходити квести?

З ким же можна відвідувати квест кімнати?

З родиною. Завдяки реаліті квесту можна згуртуватися всією сім’єю. Ви разом зі своїми рідними та близькими проведете спільне дозвілля, розбавите сірі будні. Однак слід уважно підбирати тему і категорію квест кімнати. Якщо сюжет квесту має пікантний характер, то батькам і дітям буде ніяково разом брати участь у такій грі. Але якщо ви подружня пара, то проходження такого квесту піде вам на користь. Ви зможете урізноманітнити своє сімейне життя, а також можливо внесете нові почуття в нього.

Зі своєю другою половинкою. Ескейп рум стане прекрасною альтернативою звичайним прогулянкам по місту, походам у кіно або посиденькам в кафе. Також необхідність взаємодії між собою і пошук виходу зі складної ситуації дозволить побачити поведінку свого хлопця / дівчини в екстремальних умовах, і це посприяє зближенню між ними.

З друзями. Це сама ідеальна компанія для активного спільного відпочинку, тим більше інтелектуального характеру. З друзями точно не буде нудно, а також не так страшно. Як показує практика: друзі пізнаються в біді, і квест якраз і покаже, хто є хто насправді. Ви зможете пізнати свого друга з нової сторони.

З колегами по роботі. Реаліті квест може змусити співробітників між собою злагоджено взаємодіяти, і за обмежений час досягти поставленої мети. Також часто проводять в ескейп румах тімбілдинги. Разом з робочим колективом ви зможете весело провести час, розслабитися після трудового дня, а також розрядити напружену обстановку між колегами, якщо вона існує.

Таким чином, квест кімнати можна проходити практично з ким завгодно. Головне, щоб вам було комфортно з цими людьми.