Рекомендації щодо вирішення завдань в квест кімнаті

Перше відвідування квест кімнати – це завжди щось хвилююче, так як ніхто не може вгадати, що його чекає в стінах локації, а різні відгуки і описи не дають ніяких пояснень, а тільки навпаки інтригують. Так чого чекати від ескейп рум, і до чого потрібно бути готовим?

Насамперед, потрібно зібрати команду, до того ж – це справа нескладна. Однак неможливо передбачити, чи зуміють Ваші друзі в новій обстановці застосувати свої таланти, а також цілком можливо, що вони покажуть себе з нової сторони, і Ви дізнаєтеся про їхні здібності, про які й не могли раніше здогадуватися. Під час квест гри не знадобляться енциклопедичні знання, так як тут потрібно буде проявити логіку, кмітливість, уважність і сміливість.

Команді потрібно чітко розуміти, яка мета поставлена перед нею. У більшості квест кімнатах головна мета – це вибратися з приміщення за 1 годину. Локацією може бути завод, гараж, підвал, лабораторія, в’язниця і т. д. Тобто, тип приміщення може бути різним і залежить від сюжету гри. Коли учасники опиняються замкнутими в кімнаті, спочатку потрібно оглянути двері, за якими знаходиться вихід.

Поки хтось буде розгадувати головоломки, ребуси і т. д., найуважніший гравець повинен буде оглянути локацію, детально вивчити кожен її куточок, і звернути увагу на незвичайні об’єкти. Підказки, тайники, шифри можуть перебувати в будь-якому місці: на стіні, стелі, в підлозі, тобто бути захованими в будь-якому куточку, де ніхто і не подумає шукати.

Варто пам’ятати, що в реальному квесті неважливих речей не буває. Допомогти вийти з кімнати допоможе навіть найдрібніша деталь: цвях, ручка, ключ, тобто все що завгодно. Під час квест гри потрібно перетворитися на справжнього Індіану Джонса і знайти свій скарб.

Часто трапляється так, що за сюжетом заплановані такі завдання, з якими одній людині не впоратися. Тому тільки згуртованість команди допоможе справі. Також в ескейп румі часто зустрічаються перешкоди, які можна подолати завдяки спритності, проте особливої фізичної сили тут не потрібно.

Дуже важливо, щоб перед кожним виконанням завдання, учасники команди обмінялися один з одним думками щодо кожної деталі. Можна скласти невеликий план, в якому чітко розподілити обов’язки між гравцями. Це допоможе Вам краще зрозуміти, яке завдання поставлено перед командою прямо зараз. Вирішуючи те чи інше завдання потрібно пам’ятати про такі правила:

1. Потрібно використовувати тільки ті предмети, до яких дотягнуться руки.
2. Не варто намагатися вирішити задачу неможливим способом.
3. Один і той же предмет два рази не використовується.
4. Якщо та чи інша річ не дає потрібного результату, значить, вона не підходить.
5. Будь-яке завдання в реальному квесті вирішуване, не варто опускати руки, якщо щось з першого або другого разу не виходить. Тільки витримка, цілеспрямованість і старанність допоможуть Вам досягти головної мети – вибратися з кімнати.