Реальний дохід на квестах в Сінгапурі

Цей рік виявився знаменним для Сінгапуру – 9 серпня країна відсвяткувала п’ятдесятиріччя незалежності держави. Експерти шанобливо розглядають історію Сінгапуру – їм знадобилося всього якихось 50 років, щоб вивести країну з «третього світу». Сьогодні вона являється однією з найбільш привабливих для туристів за якістю життя і за перспективністю відкриття бізнесу. Тут невеликі податки, відмінна державна підтримка для підприємців, найпростіша в світі податкова система і абсолютна відсутність корупції.

singapur-300x200 Реальний дохід на квестах в Сінгапурі

Заробітки в конкретних цифрах

У Сінгапурі нині проживає близько 5,4 млн. громадян. Середній вік – 38,4 років. Цільова аудиторія: 25-40 років.

У працездатному віці знаходяться 2,3 млн. жителів, це при тому, що рівень безробіття становить 2,4%. 44% з 3,3 млн. працюючих людией не являються сінгапурцями. Щорічно навчається близько 100 000 іноземців. За 1 рік країну відвідує більше 6 мільйонів туристів.

Мінімальна заробітна плата в Сінгапурі неофіційно становить 740 долларів. А все тому, що уряд вважає: кожен в активному віці має право добре заробляти, незалежно від сфери своєї діяльності. Тому, на відміну від іммігрантів, сінгапурці очікують на високу заробітну плату.

У місті 3,4% від усього населення – мільйонери. Ці показники найвищі у світі. Середня зарплата становить 4200 доларів. До групи цільової аудиторії входять студенти (особливо іноземці, віком від 23 років), а також системні адміністратори, співробітники інформаційних технологій, менеджери всіх рівнів та працівники різних науково-дослідних центрів.

Сьогодні в Інтернеті можна без зусиль знайти офіційні сайти, де надається інформація про те, хто і скільки заробляє в Сінгапурі.

Як ідуть справи з реєстрацією?

На даний момент існує п’ять організаційно-правових форм. Популярність користуються всього 3 з них. Для квестів абсолютно не підходить партнерство з обмеженою відповідальністю (Limitеd Liabilitу Partnеrship), оскільки дана форма орієнтована на юридичну та бухгалтерську сфери. Залишається індивідуальний підприємець або privatе Limitеd Companу – компанія з обмеженою відповідальністю (трохи схожа на звичне нам ТОВ).

Обов’язково враховуйте деякі фактори. Сінгапур – маленька держава, що працює переважно на залучення інвестицій і на експорт. Отже, тут популярним виявиться бізнес, вигідний для вкладень не тільки громадянам країни.

Індивідуальний підприємець не дозволить працювати згідно зі схемою франчайзингу, так як компанію не можна буде продати. PLC куди складніше закрити, ніж при ІП (SP). Для старт-апів часто використовується підвид PLC – звільнена компанія (Exеmpt Privаte Limitеd Compаny).

Спершу важливо роздобути SingRass – свого роду індивідуальний пароль в офіційну електронну базу уряду.

Існує 2 види віз:

• Робоча – Employment Pass: для її отримання необхідно, щоб офіційний заробіток становив на місяць понад 3300 доларів; бути кваліфікованим фахівцем, обов’язкова наявність документа про вищу освіту;
• підприємця – Entre Pass: знайти інвестора або партнера з Сінгапуру.

Отримати дані візи дуже складно, проте, вони дозволяють стати директором-резидентом, що, у свою чергу, дозволить, заощадити не одну тисячу доларів.

Таким чином, бізнес і квести в цій країні можуть стати надзвичайно прибутковою справою. Все, що Вам залишилося зробити – це просто чітко побудувати концепцію тематики квестів і визначитися з набором необхідних документів.