Причини невдач в квест кімнаті

Кожна команда, яка переступає поріг квест кімнати, націлена на перемогу. Це зрозуміло, дивовижно інше, коли розумієш, що не у всіх виходить вийти вчасно, від цього стає прикро, особливо тим, хто зібрав всі свої сили і вступив в напружену боротьбу.

Чому це трапляється?

Причини програшу

1. Брак часу. Але не об’єктивна нестача, інакше організатори передбачили б півторагодинні квести, а не стандартні 60 хвилин. Під браком мається на увазі те, що, швидше за все, десь в середині проходження занадто багато часу пішло на обговорення чогось несуттєвого, загальна відособленість від мети, розмови, що не мають відношення до проходження. Це і призводить до того, що часу не вистачає.

2. Паніка. Якщо учасники, котрі помітили, що перший пункт вступив в силу, не зосереджуються на цілі і не прискорюються, а просто починають панікувати, впадають в ступор, від чого починають робити помилки або взагалі не можуть нічого зробити. Ще гірше, якщо паніка охоплює всіх учасників, а таке може, бути (наприклад, їх всього двоє, і обидва в шоці).

3. Небажання звертатися до організаторів за підказкою. Причини можуть бути різними: сором’язливість, гордість (мовляв, і так впорається, справлялися ж до цього), думки про те, що так буде занадто просто і нечесно. Природно, в кінцевому підсумку, ні до чого хорошого це не призводить. Час закінчується, а гравці залишаються в кімнаті.5ufM1VBlvvk-150x150 Причини невдач в квест кімнаті

Багато хто думає, що одна з поширених причин невдачі – це вибір занадто складною кімнати. Однак складно – не означає неможливо. Навіть якщо Ви вибрали рум, який спочатку, здавалося б, Вам не по зубам, потрібно просто прикласти трохи більше зусиль, зосередитися і не соромитися просити підказок. Так, кілька разів, так, просити нагадати, повторити, розжувати. Ви ж хочете вийти? А якщо не виходить? А час піджимає? В кінцевому підсумку зі складною кімнатою все виявляється просто: або Ви самі справляєтеся, приклавши максимум зусиль, і виходите, або просите підказки у організаторів і теж виходите. Є ще третій варіант: Ви не справляєтеся самі і не хочете просити підказок, тоді час закінчується, і Ви програєте. Третій варіант ми Вам щиро не радимо, щоб уникнути поганого настрою. До того ж сенсу в ньому ніякого немає, це гра, розвага, а не спосіб навчитися вирішувати все самому. Так що не варто повторювати таких помилок.