Правильний вибір квест-кімнати – гарантія гарного проведення часу

Як багато в нашому житті залежить від першого враження. І це відноситься до всього: знайомству з новими людьми, влаштуванню на роботу, відвідуванню кафе, яке нещодавно відкрилося. З квест-кімнатами все так само. Імовірність, що Вам не сподобається цей цікавий, неординарний вид дозвілля, дуже мала. Але щоб напевно отримати хороше перше враження, важливо правильно підібрати рум.

kvestyi-komnatyi-670x351 Правильний вибір квест-кімнати – гарантія гарного проведення часу

Як визначитися з квест-кімнатою

Існує два основних критерії, на які варто спиратися, перебуваючи в пошуку ескейпрум Вашої мрії – рівень складності і тематика. Перший, звичайно ж, залежить від Вашого досвіду, причому не тільки особисто Вашого, тут мова йде про всю команду. Краще зібрати компанію з людей, які були чи не були в квест-кімнаті приблизно однакову кількість разів, тоді визначитися з цим моментом буде куди простіше. Всього існує три рівня складності: простий, середній і високий. Зібравши команду з людей, досвід яких значно відрізняється, має сенс віддати перевагу руму із середнім рівнем складності. Кімнати для новачків виявляться зовсім нецікавими для бувалих учасників, а складні ігри не підійдуть тим, хто прийшов вперше.

Тематика квест-кімнат – ось тут можна розгулятися. Спеціалізований проект пропонує величезну кількість ігор, чого тут тільки немає: детективи, жахи, казкові сюжети, пригоди тощо. Серед найпопулярніших ескейпрум:

  • «1408»;
  • «Пірати Карибського моря»;
  • «У всі тяжкі»;
  • «Аліса в країні чудес»;
  • «Таємниця престолів» і багато інших.

До того ж, варто відзначити, що асортимент ігор постійно розширюється, а це значить, що як нові, так і постійні відвідувачі завжди зможуть знайти що-небудь цікаве для себе. Визначаючись з тематикою, також важливо врахувати думку всіх членів команди. Потрапивши в рум, створений на основі Вашого улюбленого фільму або літературного твору, Ви отримаєте максимум задоволення від гри, адже при оформленні декорацій використовуються якісні матеріали, що робить їх привабливими і дуже реалістичними, а значить, на час Ви опинитеся в близькому Вам сюжеті, забувши про існування реального світу.

Відвідування квест-кімнати не вимагає особливих навичок і знань, навіть в перші відвідини Ви будете відчувати себе впевнено і добре. Логіка, уважність і командна робота – ось основні помічники при пошуку ключа до виходу, а вони доступні всім.