Правила безпеки

Всі наші квест-гри мають ряд обов’язкових правил, які спрямовані на те, щоб гравці змогли повністю зануритися в легенду квесту і отримали масу позитивних емоцій. У грі не передбачене застосування надмірної сили, а також наявність спеціальних знань в якій-небудь сфері діяльності. Всі наші квести легко проходяться за допомогою інтуїції, кмітливості та спостережливості.

Незнання правил не звільняє Вас від відповідальності за їх порушення. Правила для всіх єдині і обов’язкові до виконання.

Бажаємо Вам удачі!

Правила безпеки при проведення квест-ігр

Квест проекту ІЗОЛЯЦІЯ

Обмеження на допуск до гри

Ми вітаємо будь-яких гравців, однак є деякі обмеження, які застосовуються до всіх без винятку гостей. Прохання ставиться з розумінням що:

1. До участі в квесті не допускаються гравці в стані алкогольного та /або наркотичного сп’яніння, а також у вкрай збудженому (буйному) стані.

2. Не рекомендується брати участь у квесті особам, які мають медичні протипоказання для перебування в замкнутому просторі в умовах підвищеного емоційно-психічної напруги, в тому числі хронічні захворювання серцево-судинної системи і нервово-психічні розлади, а також вагітним жінкам.

3. Необхідно в обов’язковому порядку попередити Адміністрацію про фізіологічні особливості організму, а також про медичні протипоказання до участі в грі, наприклад про наявність: астми, клаустрофобії, нападів епілепсії, штучних серцевих клапанів, щеплених електронних приладів, електронних імплантів середнього вуха, штучних водіїв ритму , внутрішньосудинних фільтрів, стентів і протезів серцевих клапанів і іншого.

Учасники зобов’язані:

1. Дотримуватися чинного законодавства України на всій території, на якій проводиться гра.

2. Дотримуватися всіх необхідних заходів обережності і техніки безпеки. Не піддавати загрозі своє життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших Учасників та третіх осіб.

3. Дотримуватися цих правил.

4. У разі нанесення гравцями матеріальних збитків організатору квесту або його майну, учасники зобов’язані відшкодувати заподіяну матеріальну шкоду в повному обсязі.

Категорично забороняється:

1. Брати участь у квесті в нетверезому вигляді.

2. Проносити з собою алкоголь, сигарети і наркотики до квестових локацій, при виявленні даного факту – гра буде зупинена, а гравці будуть видалені з об’єкта без повернення грошових коштів за гру.

3. Розпивання спиртних напоїв на всій території об’єкта.

4. Куріння на всій території об’єкта.

5. Застосування фізичної сили до інших учасників квесту і персоналу.

6. Застосування фізичної сили до декорацій, дверей, меблів та інших квестових предметів. Якщо предмет не піддається на Ваші дії, значить він зафіксований і повинен залишатися в цьому ж положенні. У разі пошкодження квестових предметів Вам буде виставлений рахунок на оплату ремонту даного реквізиту/предмета, або на оплату його ринкової вартості на день пошкодження (або собівартості його складових деталей на день нанесення ушкодження).

7. Використання будь-яких особистих предметів крім квестових під час гри (пронесених з собою на локацію, особливо колючо-ріжучі предмети, вогнепальна зброя, засоби самооборони (шокери, газові балончики тощо), Запальнички та інші вогне- та вибухонебезпечні предмети). При їх виявленні – гра буде зупинена.

8. Будь-яка аудіо та відеозйомка квестових локацій.

9. Фотосьемка всередині локацій заборонена (фотозйомка поза локації узгоджується з Адміністратором).

10. Забирати на пам’ять елементи декорацій.

11. Ігнорувати зауваження Адміністрації.

Рекомендації:

1. Якщо гравцеві стало погано в момент проходження квесту або він отримав травму – гра зупиняється, гравець виводиться адміністратором, і далі гра триває вже без гравця, що покинув квест. Для того, щоб зупинити гру, Вам необхідно схрестити руки над свій головою перебуваючи поруч з об’єктивом відеокамери в кожній з кімнат. Зверніть увагу, що відеокамери мають сліпі зони, якщо Вам необхідно залишити квест, але оператор не бачить (не реагує) на Ваші сигнали в камері, необхідно кілька разів чітко і голосно вимовити фразу «СТОП ГРА!».

2. У наших квестах використовуються тільки справжні декорації, деякі елементи яких можуть бути скляними. Ми не рекомендуємо Вам чіпати скляні прикраси, щоб уникнути порізів осколками.

3. На території локацій Ви можете знайти технічні предмети, двері, ходи, електропроводку, розетки та інші предмети, помічені спеціальним знаком «STOP» – дані предмети в грі не беруть участь, чіпати і відкривати їх НЕ потрібно.

Права Адміністрації:

Виходячи з вищевикладеного Адміністрація:

1. Має право при виявленні порушення хоча б одного з цих правил припинити проведення гри.

2. Не несе ніякої відповідальності за заподіяння шкоди здоров’ю учасника будь-якого ступеня тяжкості, що виникло внаслідок невиконання учасником даних правил.

3. У праві вести запис гри, а також зберігати відеозаписи з ігор і використовувати їх як аргументацію в разі виникнення конфліктів.

4. Має право виклику служби охорони в екстреній ситуації.

Інші важливі положення:

При недотриманні перерахованих рекомендацій відповідальність за можливу шкоду життю і здоров’ю покладена на учасника квесту.

Ігровий процес (специфіка гри) не є підставою для недотримання вказаних вище правил.

По завершенні гри просимо вас не обговорювати деталі гри в присутності інших гравців і не писати в мережі Інтернет (соціальних мережах, форумах, ЗМІ) подробиці подолання перешкод у квесті, щоб не позбавляти інших гравців задоволення від гри.

У разі припинення гри в зв’язку з порушеннями Вами даних правил кошти за гру не повертаються.