Популярні квести в реальності Європи та Азії

Втеча з кімнати – це один з різновидів квестів в реальності, який одночасно отримав широку популярність як у Європі, так і в Азії. Зараз ця тенденція поширилася і по території країн СНД. У Європі такі ігри почали проводити в Будапешті (Угорщина). Щодо Азії, то там квести в реальності почали створювати в Японії, а потім вже поступово поширювалися в Тайвані, Китаї і Малайзії.

З кожним днем мода на такі ігри зростає. Масово преса почала видавати статті під заголовками: «Втеча з кімнати в реальності пропонує відпочити від денного стресу». В основному, більшість вважає, що такі проекти, це чудова можливість вибратися з віртуального світу комп’ютерних ігор, і спробувати свої сили в реальності. Існувала думка, що подібні квести мають смертельну небезпеку, але зараз всі переконалися, що це не так.

Які квести популярні в Європі та Азії?

Спочатку розглянемо Європу, почнемо з Угорщини. Лідируючі позиції займають такі проекти, як Майндквест, Клаустрофобія, Пара Парк.

1. МайндКвест – ц е гра в реальності, яка побудована на сюжеті фільму «Місія нездійсненна». Команді потрібно буде знешкодити бомбу і знайти найбільшу коштовність на землі. Зовсім нічого складного.
2. Клаустрофобія – це квест кімната, яка була створена навесні 2013 року. Багато хто говорить, що вона є новою тенденцією подібних проектів. Для вирішення завдань потрібно застосовувати нестандартні ходи, а також докладати і фізичну силу.
3. Пара Парк – це один з найперших квестів втечі в Угорщині. Він був розроблений в підвалі під руїнами питного закладу «Gondozó». Гравцям потрібно знайти всі ключі, щоб вибратися з кімнати.

Щодо Азії, то тут на перших місцях розташувалися такі ігри, як Alcatraz, The Escape Hunt Experience, The Slaughter House.

1. Alcatraz – це гра втеча з найбільшої і найнебезпечнішою в’язниці в усьому світі, але дії відбуваються в Сінгапурі.
2. The Escape Hunt Experience – це перша гра в реальності в жанрі детективу. Вона була створена в Індонезії. Тут ви становитесь детективом, а за сюжетом дії відбуваються в 1900-х роках.
3. The Slaughter House – це квест проект, за яким гравці опиняються в одному приміщенні з трупом. Гра була розроблена в Таїланді. За сюжетом серійний вбивця доктор Малькольму замкнув вас у кімнаті, з якої потрібно знайти вихід і залишитися в живих, пройшовши нелегкий шлях. Доктор записав на відеоплівку інструкцію, де описано як можна вибратися з кімнати. Але варто йому довіряти?

Список квест ігор на цьому не закінчується. Зараз створена маса проектів, з різними сюжетними лініями.