Популярні «Квест» ігри для хлопчиків

Квести – це унікальний різновид комп’ютерних ігор. У них гравцеві немає потреби стріляти, стрибати, бігати, лазити по стінах будівель тощо. Цей жанр відрізняється від інших своєю інтерактивністю. На просторах квестів встановлені свої закони і правила.

Проте останнім часом такий різновид ігор почав втрачати свою популярність серед сучасних геймерів. Аналітикам журналу «Біржовий лідер» все ж вдалося з’ясувати, які проекти в даному жанрі все ж найбільш поширені на ринку.

На першій позиції в жанрі квест виявилася гра «The Wolf Among Us». Вона володіє незвичайним і загадковим сюжетом, зі специфічною атмосферою. Якщо вести мову про саме проходження гри, то воно не має особливих відмінностей від інших проектів даного жанру: гравцеві потрібно взаємодіяти з навколишнім середовищем, і робити певний вибір, залежно від ситуації.

На другому місці розмістилася гра «Amnesia». У ній всі дії ведуться в 1899 році, де головний персонаж Освальд Мандус захворів лихоманкою, яка на той час була мало поширена. Героя починає лихоманити і йому ввижається дивна машина.

Третю позначку отримала гра «Machinarium». Це звичайна квест гра, однак у порівнянні з іншими, вона володіє відмінною візуалізацією і ідеальним звучанням, а душевність подій в сюжеті не залишать байдужим жодного гравця.