Поквестуємо ?!

Психологи стверджують, що жителі мегаполісу в набагато більшому ступені піддаються стресам, ніж люди, які населяють невеликі міста. Безперервна соціальна взаємодія, яка не всім дається однаково легко, труднощі на роботі, негаразди в особистому житті призводять до таких наслідків, як нервові зриви, панічні атаки, депресії. Щоб уникнути подібних проблем фахівці рекомендують спати покладену добову норму, яка становить 8 годин, правильно харчуватися, бувати на свіжому повітрі, а також отримувати достатню кількість позитивних емоцій. Але де їх взяти при сучасному ритмі життя, коли часу ледве вистачає на найнеобхідніші речі – запитаєте ви. Є один перевірений спосіб – зберіть друзів і вирушайте в квест-кімнату. Це відмінна можливість відпочити, зняти напругу, що накопичилася за робочий тиждень і просто добре провести час.

Величезний вибір квест-кімнат – яку з них вибрати?

Проект «Ізоляція» пропонує неймовірно велику кількість румів. Вибір одного з них залежить від того, чи брали Ви раніше участь в подібних іграх і Ваших смакових переваг. Квест-кімнати різняться між собою:

  • тематикою;
  • рівнем складності;
  • деякі, наприклад, «Лабіринт» – кількістю можливих учасників.

Якщо Ви новачок, варто віддати перевагу руму з середнім рівнем складності, серед таких «Будинок маніяка», «Ігри розуму», «Пірати Карибського моря», «Машінаріум» і багато інших. Досвідчені гравці можуть відвідати складні кімнати, для вирішення головоломок яких доведеться докласти максимум зусиль, використовуючи логіку, кмітливість та ерудицію.

Відвідування квест-кімнати має масу переваг:

  • можливість зібратися невеликою компанією і весело провести час, коли походи в кінотеатр і посиденьки в кафе встигли добряче набриднути;
  • широкий асортимент румів і безперервне створення нових кімнат, що дозволяє регулярно відвідувати їх, кожен раз пробуючи щось новеньке;
  • доступність в плані цінової політики – вартість сеансу цілком прийнятна, завдяки чому двері квести-кімнат відкриті для людей з різним рівнем достатку.

Відвідати рум можна в будь-який будній чи вихідний день, провести у Харкові дитячий день народження  або привести приїжджих друзів, залучивши їх до незвичайної розваги, яку можна вважати пам’яткою свого міста.