Підказки в квест-кімнатах – як попросити допомогу і не зіпсувати гру

Самостійно вирішити усі загадки і вибратися з квест кімнати за відведений час – задоволення порівнянне хіба що з успішним проходженням іспиту, до якого не готувався. Завдяки тому, що в ескейп-румі розгадкою секретів займається команда, а специфічних знань, в певних областях, як правило, не вимагається, то, хоча частенько і доводитися поламати голову і задіяти логіку, але потрапити в абсолютно безвихідне положення досить важко.

Проте якщо це все-таки сталося, не варто зневірятися – гравцям обов’язково допоможе організатор.

Запитайте – і Вам дадуть відповідь

Для того, щоб отримати підказку і вибратися з квест кімнати в Києві, як, втім, і у будь-якому куточку світу, адже такий формат гри набирає все більшу популярність буквально всюди – досить просто зв’язатися з оператором, який спостерігає за успіхами команди через камеру, за допомогою виданої рації або іншого облаштування зв’язку. Головне завдання організаторів, зробити так, щоб гравцям було цікаво, тому отримати пряму відповідь на питання досить складно – оператор зробіть все необхідне для того щоб допомогти, але для того, щоб в його відповіді була корисна інформація важливо правильно сформулювати питання:

  • Що зробити саме зараз? Коли багато можливостей подальших дій і не знаєш за що хапатися щоб не втратити досягнутий результат, можна просто уточнити черговість.GMWSkNwQ7BQ-300x200 Підказки в квест-кімнатах - як попросити допомогу і не зіпсувати гру
  • Де шукати те, що допоможе вирішити ребус? У кімнаті обов’язково є підказки до кожної загадки, але вони можуть вислизнути із поля зору – оператор покаже гравцям де шукати.
  • Де логіка? Іноді є і завдання, і підказка, але ” пазл” не складається, у такому разі варто з’ясувати алгоритм.

До речі, іноді, гравці можуть робити все правильно не отримуючи результату, наприклад, якщо попередня команда випадково пошкодила устаткування, тому тим, хто упевнений, що йде по вірному шляху до розгадки, варто також зв’язатися з оператором.

У квест-кімнат, є рівень складності, що визначає не стільки показник IQ або загальних знань які мають бути у гравців, скільки їх досвід саме в розгадуванні загадок у такому форматі. Новачкам не варто бояться ставити питання якщо щось незрозуміло – краще запитати, ніж витратити даремно годину часу так і не насолодившись процесом гри.

Не варто забувати, що квест-кімната в Києві або за його межами – це в першу чергу розвага, завдання якої викликати позитивні емоції, а організатори обов’язково зроблять все щоб їх гості залишилися задоволеними!