Чому час на проходження квест кімнати – 60 хвилин?

Обмеження в часі – один зі стандартних, класичних методів створення напруги. Адже якщо не дати ліміт на час, в квест кімнаті можна застрягти надовго, і навіть не тому, що головоломки складні, а тому що поспішати-то нікуди: більше часу на порожні розмови, на безглузді вивчення, на звичайне спілкування, напруги ніякої немає, нецікаво. З тим, що потрібно обмежувати учасників за часом, все зрозуміло, але чому саме один час?

60 хвилин: чи завжди вистачає?

Стандартний час для проходження квест кімнати – 1 година. Деякі вважають, що це мало, інші, що багато. Розберемо цей показник. 60 хвилин вважаються оптимальними з багатьох причин.

1. Години цілком достатньо, щоб пережити захоплюючу пригоду. Не встигаєш занудьгувати, зате встигаєш вирішити певні загадки, пошукати ключі, посміятися, поспілкуватися.

2. Якщо зробити часу менше, буде відчуття нестачі, недомовленості. Учасники не встигнуть пережити повноцінну пригоду, відчути атмосферу, тему, зануритися в світ.1gGHVDYm_FY-150x150 Чому час на проходження квест кімнати – 60 хвилин?

3. Як варіант, часу може бути більше. Однак це говорить про те, що доведеться продумувати більш складний квест з різними завданнями так, щоб ніхто не міг скучити. На це прийдеться витрати багато ресурсів. Не всякий захоче по дві години шукати вихід.

Тому 60 хвилин – класичне обмеження в часі. Однак деякі скаржаться, що цього часу часто не вистачає. Причини, проте, не в тому, що всі задані головоломки вирішуються об’єктивно за більший проміжок часу, а в тому, що учасники або відволіклися на щось несуттєве, або вирішували довше, ніж це потрібно, затягували з пошуками. У будь-якому випадку в квест кімнаті нездійсненних завдань ніхто ставити не буде. Мета організаторів – розважити гравців, допомогти їм цікаво провести час, пережити захоплюючу пригоду, так що все розраховано таким чином, що ви повинні впоратися навіть бажано на пару хвилин раніше, наприклад, за 58 хвилин, щоб однозначно встигнути вибігти з кімнати. У цьому сенсі хороші квести продумані. Вони дозволяють тримати адреналін на належному рівні, щоб було захоплююче і цікаво.

Так що не потрібно боятися не встигнути. Не встигнути насправді – це, швидше, виняток. Одної години цілком вистачає для проходження навіть важкого лінійного квесту.