Чому варто відвести дитину в квест-кімнату

Відвідування квест-кімнати – один з найбільш вдалих способів зайняти дитину на вихідних або провести дитячий день народження у Харкові. Живі, захоплюючі змагання куди корисніше проведення часу за комп’ютерними іграми або переглядом серіалів. Це відмінна можливість об’єднати веселе проведення часу з виконанням розвиваючих, інтелектуальних завдань. До того ж, квест – колективна гра, а це значить, що діти навчаться взаємодопомоги, переймуться командним духом, що також є позитивним моментом в виховному процесі.

Як вибрати квест-кімнату для дитини

Сьогодні величезна кількість квест-кімнат створена спеціально для дітей. Також є можливість підібрати універсальний варіант, який підходить людям різної статі і віку. Звичайно, варто вибрати гру, в якій не буде занадто багато жорсткості і моторошних спецефектів, здатних налякати дитину і нанести удар по його психіці.thumb_1448789467-63dffa690e-300x169 Чому варто відвести дитину в квест-кімнату

Важливо, щоб квест кімната залишила приємний осад, і його відвідини не стали примусовим заходом. Якщо вести в кімнату зовсім маленьких діток, краще відмовитися від змагань, під час яких необхідно ремонтувати обладнання або проводити складні експерименти, адже в такому випадку їм залишається лише спостерігати за тим, що відбувається, що досить нудно.

Основними вимогами до квест-кімнати для дітей у Харкові є:

  • простота завдань;
  • створення руму на основі відомої казки;
  • наявність нескладних, але розвиваючих завдань, що сприяють розвитку логіки і самостійності дитини.

Якщо у малюка не відразу буде виходити вирішити завдання, не варто його підганяти і дорікати в некмітливості. Важливо допомогти дитині, підштовхнути його до знаходження правильної відповіді. Захоплений першої удачею, він з легкістю впорається з усіма подальшими завданнями.

Можна влаштовувати масові походи в квест-кімнату, наприклад, зібрати учнів школи і провести позакласовий захід. Кожен рум містить кілька кімнат, хлопці і дівчата можуть паралельно побувати на різних змаганнях, а після поділитися враженнями від пережитого.

Також це чудовий спосіб провести час для багатодітних сімей, який допоможе здружити братиків і сестричок, привчить їх приходити один одному на допомогу в вирішенні різних завдань, що позитивно відіб’ється в подальшому і в буденному житті.