Парадокси квест-кімнат

Квест-кімнати — це нове слово в індустрії розваг. І як у всьому новому в них приховано багато протиріч. Можливо ви навіть ніколи не задумивалися про те, які несумісні речі нерозривно івснують разом із квест-румами.

Інтернет та реальність

Багато батьків вважає захоплення своїх дітей квест-кімнатами досить дивним, що доволі природньо, адже все нове нам здається трохи дивним. Але при цьому вони дуже задоволені тим, що хоч якесь заняття здатне відірвати їх дітей віз моніторів та екранів.

Дуже цікавий той факт, що квест-руми просто не здатні існувати без інтерент-простору, а також без комп’ютерних ігор. Справа в тому, що саме інтернет і соціальні мережі стали причиною популярності такого виду дозвілля. Ескейп-руми навряд змогли б так швидко потрапити в найбільш віддалені закутки планети, якщоб ми не обмінювались один з одним інформацією про це явище.4LXIifcRl6I-300x200 Парадокси квест-кімнат

Окрім того, саме інтернет дозволяє творцям квест-кімнат знаходити інформацію щодо того, що цікавить відвідувачів.

Також цікавим є той факт, що молоді люди дуже часто вибирають ті теми, які стали ім відомі з комп’ютерніх ігор. Таким чином, без цих екранів, що не подобаються нашим батькам, ми би ніколи не опинились у квест-румах.

Негативні емоції для задоволення

Багатьох, хто ще жодного разу не намагався вийти із закритої локації, утримує від походу і квест-рус те, що в ньому скоріш за все доведеться відчувати те, що викликає дискомфорт. Так, дуже тяжко назвати приємними відчуттями страх, напругу, паніку, замішання. Але дуже дивно те, що саме ці відчуття змушують приходити в квест-кімнати сотні й сотні людей. Завдяки таким неприємним емоціям багато хто навчився отримувати задоволення, що на перший погляд здається неможливим.

Самоствердження у команді

Кожен відчуває необхідність у тому, щоб самоствердитися. Саме самосвердження дозволяє нам відчути себе повноцінною особистістю, показати свою значимість.

Незважаючи на те, що самоствердження нерозривно пов’язане із егоїзмом, багато хто помічає, що в квест-кімнатах вони отримують можливість показати свою цінність тільки при командному проходженні. Це дуже корисно для тих, хто хоче потішити своє его, але при цьому не хоче зачепити нікого із оточуючих.

Відвідуйте квест-кімнати частіше і ви зможете відкрити багато інших суперечливих моментів, пов’язаних з ними.